Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom kizárólag a...

A kislányom kizárólag a kezemben akar lenni. Ha leteszem, akkor üvölt, hörög, bevörösödik. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
1 hónapos. nap közben nem alszik.
2011. aug. 16. 14:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem hasfájós. Játszok vele, éneklek, pelenkacsere, evés, ivás... minden volt már
2011. aug. 16. 14:20
 2/11 anonim ***** válasza:

valamiért szüksége van a tested adta biztonságérzetre


(miért nem alszik nap közben???)

2011. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És ha hasra tennéd le? Lehet utál háton lenni. (Vagy fordítva)

Vagy kösd magadra esetleg, ha nem áll tőled távol a hordozás.

2011. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még sokat kellene aludnia, lehet, hogy ez a baj. Tudom, ezt könnyű mondani, elaltatni sokkal nehezebb. Nem minden gyerek alszik el csak úgy, magától, nálunk is ez volt az elején. A Suttogó-módszer szerint próbáltam altatni, egy idő után bejött. Ha kialussza magát egy ennyi idős gyerek, utána sokkal nyugodtabb, jobb az étvágya; ha tele van a hasa, jobban alszik... Ez egy ördögi kör.
2011. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
milyen a suttogó módszer?
2011. aug. 16. 14:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2011. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálunk is.A cumi lett a megoldás,és nappal erőltetni az altatást.Az elején volt hogy 1,5 óra volt mire eleltattam,ma már csak 20 perc (nagyon rossza alvó a lányom) de megszokta,és mostmár csak az ágyában alszik.Egyébként ahogy nő,úgy fog majd egyre jobban "leszakadni" rólad,mert egyre érdekesebb a világ.Az én 3 hónaposom úgy már nincs is el az ölemben ha ülünk.Vagy mászkáljunk vagy rakjam le :)
2011. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

babakocsiban sem alszik el?

nekünk z let a megoldás. igaz nem a legszerencsésebb, de majd leszokik róla

2011. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

babakocsiban?

hordozókendőben?

2011. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Tracy Hogg-féle Suttogó könyvekre gondolok. Pontosan már nem tudom felidézni a módszer minden lépését (2 éves múlt a lányom), de talán itt a fórumon valaki már leírta előttem. Napi ismétlődő ciklust (ami evés/foglalkozás/alvásból áll) kell betartani, és az álmosság első jeleinél letenni a gyereket (ásítás, távolba meredő tekintet...), mert ha az első jeleket elmulasztod, onnantól sokkal nehezebb elaltatni. Sok olyat ír a könyv, ami nálunk nem vált be, de ez speciel hasznos volt.
2011. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!