Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napja katasztrófák az...

3 napja katasztrófák az éjszakák, óránként felsír az 1 éves babám, a kezemben azonnal visszaalszik. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom mitől lehet, de nálunk ez 1 hónapig tartott...

Már ráfogtuk mindenre, fogzás (doki szerint), mozgásfejlődés, szeparáció, frontok... A lényeg, hogy semmi, de semmi nem hatott! Aztán ahogy jött, úgy el is múlt az éjszakázás, egyik napról a másikra!

Foga egyébként azóta sincs újabb, pedig már eltelt egy újabb hónap!

2011. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nallunk ez a szeparacios szorongas volt.15 honaposan kezdodott ejszaka csak mellettem aludt ha vissza tettem az agyaba akkor font volt rogton es nagyon sirt.Amint magam melle tettem aludt mint a bunda.Es nagyon felt mindenkitol ha egyedul hagytam 1 percre.Amugy nagyon jo alvo volt,vegig aludta az ejszakat es nem volt felos.A feles elmult 1-2 honap mulva de a rossz alvas nem.Hajnal 1-ig elalszik egyedul de utana nem alszik vissza csak mellettem.:-(Nem tudom mikor fog ujra jol aludni!Pedig mar megprobaltam mindent!
2011. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már mi is túl vagyunk kettő vagy három ilyen szakaszon. (16 hónapos a fiunk)


Fogalmunk sincs, mitől van ez, de mi nem problémázunk rajta. Néhány napot vele alszom, aztán minden visszatér a régi kerékvágásba!

2011. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!