Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-11 hónapos babával esküvő?

10-11 hónapos babával esküvő?

Figyelt kérdés
Mire figyeljünk?? Mik a tapasztalatotok??? Másik település, kb 15 percre onnan ahol élünk. Mivel éjszaka még szopizik,és szerintem esze ágában sincs abbahagyni:9,így visszük magunkkal, fürdéidőre 9 óra hazajövünk, de utána??? Soha nem hagytam még anyósra, anyukámra...
2011. szept. 11. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én a múlt 3hete voltam így,és nekem csak 4hós volt.

anyósomnál is van kiságy és ott altattam el.vittem oda lefejt tejet és azt adta oda neki.nagyon aggódtam,hogy nem issza meg,mert inkább cicizni szokott.éjfélig maradtunk.

Ott ahol az esküvő lesz nem tudtok szobát kivenni?,mert akkor közel lennél hozzá,és bármikor szopizhat.és ott vogyázna rá anyós v.más ismerős.

2011. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi 8 hónaposan vittük esküvőre, kértünk egy külön szobát, és vittünk bébiőrt. Teljesen zökkenésmentes volt az este:)


Csak arra kellett figyelni, hogy közel legyen a szoba, hogy gyorsan odaérjünk:)

2011. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már 2-szer hagytam anyukámra, este a kisfiamat. Persze a reggeli ébredésnél már ott voltam. 8 és 9 hónapos volt. De mi úgy csináltuk, hogy anyukám altatta már el, hogy amikor éjjel felébred, tudja, hogy nem anya lesz ott, hanem a mama. Bevállt. Sőt! Anyukámnál csak hajnalban ébredt először. Engem kettőkor ébreszt minden éjjel a babám. :)

Fejjél tejcsit, hogy a mama meg tudja etetni a babádat, ha megébred.

Gondolom azért töltött már valamennyi időt a babád a mamákkal, így nem egy számára vadidegenre hagyod. Ne aggódj! Biztosan nem lesz gond! Reggel pedig jól ölelgesd és puszilgasd meg!! :)

2011. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mi konfirmáláson voltunk a másfél évesünkkel, de annyira új volt neki minden, hogy az egyébként jó alvó-jó evő gyermekem alig evett és alig aludt egy félórát. Szenvedés volt neki is, meg nekem is, nem tudtam kikapcsolódni. Pár hónappal később lakziba mentünk, eszem ágában sem volt vinni.


Én a helyedben fürdés után megvárnám, míg elalszik, utána tiszta minden, a nagymami vigyáz rá. Ha otthon nálatok van, akkor nincs gond, odajön a nagyi és ottalszik nálatok. De ha nagymaminál fog aludni, nem ártana előtte próbaalvást rendezni nála, hogy ne az esküvő legyen az első alkalom, hogy ott alszik.

2011. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ha szeretnél bulizni akkor kérjetek szobát és vigyétek anyóst. Fölmész és elvégzed a szopit vagy amit kell éjszaka.

Az ilyen bulik után a picik is felfokozott állapotban vannak, szerintem nem tudnád otthon se egykönnyen elaltatni.

De persze áll az is, hogy vacsival nektek vége a bulinak.

2011. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!