Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok nyakát mivel hogy...

Babátok nyakát mivel hogy tisztítjátok?

Figyelt kérdés
Mi fürdetjük minden nap 2 hónapos babámat, a nyakát is de a "redők" alatt mindig szöszös marad.Nagyon sokáig tart nekem fürdés után kitisztítani.
2011. szept. 12. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem fürdés után kéne hanem alatta :) fogd úgy a vízben, hogy kisimuljanak a "redői", tehát picit döntse hátra a nyakát.
2011. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

redők = hurkák :D :D


törölgesd ki neki nedves v olajos vattával, de az sem baj, ha néha ott marad :)


Nálunk is mindig tele a nyak, hónalj, combi :)

2011. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így van, fürdés alatt a legegyszerűbb, rakhatsz a vízbe egy textilpelust és azzal lehet hogy könnyebb lesz. Ha fürdés után maradt rajta, akkor töröld át babaolajos vattával.
2011. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vízzel és kézzel kedvesen, óvatosan, amíg tiszta nem lesz. Nem nagy ügy.
2011. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig ketten fürdetünk, apa fogja, én mosom. :) A gyógyszertári fürdetőt mintha szappan lenne, lekenem a testét és megsikálom a nyakát is. Bevezettem egy "pancsipoharat", ebből óvatosan tudom rá önteni a vizet. Imádja, mindig megpróbálja megfogni a lecsorgó vizet. :D

Apa mindig úgy forgatja, hogy nekem jó legyen. Egyébként már annyi szöszt összeszedett az ujjai, lábujjai, hurkái között, hogy kijönne belőle egy pulóver.

2011. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szoktam a fürdés alatt is mosni igen a hurkácskák alatt, de nem olyan egyszerű :))
2011. szept. 12. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szoptatás közben szoktam kiszedegtni a szöszöket az újjai közül meg a nyaka hurkácskái közül mert egyedül csak akkor nem ficánkol össze-vissza. :) A többi szöszmösszel én is fürdés közben küzdök meg. :)
2011. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

amíg nem tartotta biztosan a fejét, addig apa bohóckodott neki valamit, hogy felnézzen, és ki tudjam mosni. :)

Úgy 5 hós korától nyak aljáig érő vízben hason fürdetem, automatikusan tartja a fejét fel, és ki tudom mosni a hurkákat. :) De ezt 2 hónapossal még nem csinálnám. Csak esetleg későbbre egy tipp.

2011. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hónom aló csapom (de fura így leírva?), keze a fejemen, teste az alkaromon, lába hátul lebeg. Így tartom a kád felé a fejét, így kicsit el lehet érni hogy legyen valami hely a nyaka körül, és be lehet furakodni a hurkák alá. (Haját is ekkor mosom)

Ha marad ott valami, akkor popsitörlő, úgy hogy félre fordított fejjel fekszik, majd átfordítom a fejét....

2011. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!