Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora volt a babátok,...

Mekkora volt a babátok, amikor először nagy kádban fürdettétek? Mivel tisztítjátok előtte?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
7 hónapos volt. Először fürdető karikában ült, de azt nem szerette, mert nem tudott pancsolni, úgyhogy azt gyorsan el is hagytuk. Imádja, mert elfér és oda csapja a vizet, ahova csak akarja. Én csak szimplán ki szoktam mosni, hisz csak mi fürdünk benne, senki más.
2011. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kádat? Én Flórasept fürdőszobai tisztítót használok,vagy Mr.propert. Lányom 10 hónapos de már egy ideje nagykádban fürdik,mert annyira pacsál,hogy tiszta víz lett minden,mikor a kis kádban pancsolt.
2011. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Általában Cif gélt használok a kád tisztításához. Jó alaposan le kell ugyan öblíteni, de jól tisztít.

Egyébként az én lányom 3,5 hónapos kora óta a nagy kádban fürdik, mert olyan hosszú, már nem fért bele a kis kádba. :)

Élvezi, jókat pacsál benne.

2011. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

11 hónapos kora körül került át a nagy kádba, akkor tudott ülni.

Előtte tapadókorongos műanyag macis fürdető volt a kiskádba rakva, abban fürdettem.

A kádat meg ecettel tisztítom, dörzsis szivaccsal, nem kell agyon baktérium mentesíteni mindent. Szép tiszta, csillogós a kád.

2011. júl. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 5 hónapos kora óta fürdik a nagy kádban fürdető gyűrűben. Fürdőszobai szaniterrel tisztítom,ami antibakteriális hatású, de ezt nem csak a gyerek miatt, hanem ez napi takarítás része.
2011. júl. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettő 2-3 hónapos, az apjuk fürdött velük, illetve a lánnyal nagyobbrész még mindig ő fürdik, 28 hónapos.
2011. júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 hónapos múlt mikor a nagykádba tettük, vettünk neki macis szivacsot, amiről nem tud lefordulni...

a kádat hetente mosom csak ki, nem fürdik idegen a kádban :)

2011. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!