Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért rángatja a fejét a 8...

Miért rángatja a fejét a 8 hónapos babám? Tapasztalt ár valaki ilyet, elég ijesztő számomra!

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 17:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
off... erre en is kivancsi vagyok, mert nalunk is elofordul neha, es tenleg ijeszto!!
2011. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
én is off: én is kíváncsi vagyok, nekem nem rángatja, de ha esetleg fogja..
2011. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én 11 hónapos babám 2 dologból csinálja: Játékból ingatja jobbra-balra, saját maga szórakoztatására.Láttam egy családi videót, ahol talán másfél éves lehettem, ugyanezt csináltam a videón, szóval nem aggaszt.:))

És amikor rázza, akkor tiltakozik.Ezt akkor csinálja, ha valami veszélyes dolgot csinál magára nézve, és fogom és elviszem a "tetthelyről".Teljesen ártalmatlan dolog! Nála játék és hisztis tiltakozás része, de máshogy néz ki a kettő.Ne gondoljatok semmi rosszra!

2011. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Sajna nem játékból csinálja mert, akaratlan mozgásnak látom!!!!!!!!

Első írónak: nálatok ez milyen mozgás, mert nálunk olyan minta megcsuklana a feje!!

2011. szept. 12. 19:53
 5/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 9 hónapos a fiam és egy enyhe fülgyulladása van, mikor ez kiderült rá 1-2 napra vettem észre, hogy olyan mintha valahova hátra akarna nézni, de félúton visszafordítja a fejé és másik irányba fordul, olyan mintha megrázná, de lassítva. Ettől olyan a mozgása mintha valami olcsó horrorfilmbe lenne, én a fülgyulladásra fogom, majd ha kikezeltük neki és utána is csinálja akkor megmutatjuk a dokinéninek. Esetleg nézesd meg a fülét.

2011. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Az én kisfiam 1 éves, és az egyik oldalra folyamatosan rángatta a fejét, mintha a vállához akarná dörzsölni a fülét. Elvittem fülészetre, ott mondta a doktornő, hogy a fogzás miatt van, neki akkor indult el mind a 4 első rágó foga. Azóta már az az oldali kint van, most a másik irányba csinálja, szerintem az is készülődik kifelé.......
2011. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
elso vagyok! nalunk pl etetes kozben egyszer csak rangatja a fejet, vagy furdeteskor....kicsit tulzok most de hasonlo mint egy epilepszias rangogorcs. tudom hogy nem az de hasonlo.. sajnos en kulfoldon elek es 7 het mulva van idopont az orvoshoz evvel kapcsolatban, szoval hamarosan megyunk haza es megnezetem otthon orvossal!
2011. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Elsőnek, nálunk is ez a helyzet olyasmi rángás mint amit leírtál, először nálunk is az etetésnél kezdődőt de csak ritkán, de most bár mindegy mit csinál elő jön neki!!!!!!!

Azt mondják kinövik, ha tudsz irj priviben hogy mit mondott a doki

2011. szept. 12. 22:11
 9/22 anonim ***** válasza:
elso vagyok! innentol Z :) te vitted mar dokihoz? vagy ki mondta neked hogy kinovi?? en meg soha nem talakoztam hasonloval az ismeros babak kozott! igazabol nem is tudom hova tenni a dolgot! nalatok ez milyen surun jon elo? es irod hogy etetesnel kezdte es meg mikor csinalja?
2011. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy tényleg össze függés van a fogzással? Mert így belegondolok, az enyém is csinálta, nálunk párom jobban megijedt, mát kombinálni is kezdett, hogy biztos valami baja van, de leállítottam, hogy ne fesste az ördögöt a falra! És így, ahogy most vissza gondolok, amióta kint van az első két foga, már ne csinálja!
2011. szept. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!