Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 9 honapos es majdnem...

A kisfiam 9 honapos es majdnem minden nap piros foltok jonnek elo az arcara es par ora mulva eltunnek, volt masnak is ilyen problemaja?

Figyelt kérdés
Probaltam letesztelni hogy a kajatol-e van-e de ma reggel peldaul csak szopot es utana jotek elo. Szerintetek mitol lehet? El kellene menem dokihoz?
2011. szept. 12. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet a melegtől
2011. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a melegkiütés ugrott be. Ha azt veszed észre, hogy a többi egykorú babát általában lengébben öltöztetik, akkor valószínűleg attól van. De az is lehet, hogy te ettél valamit. Vagy hogy megjött.
2011. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nemcsak akkor van mikor megjon mas napokon is tapasztalom. A meleg kiutes nem apro pici potyok az szokott a nyakan lenni, de ezek az arcan vannak es nagyobb piros foltok inkabb.Ez is lehet melegtol?

Lehetseges h tuloltoztetem mert en nagyon fazos vagyok es mindig magam utan oltoztem. Kosz a gyors valaszokat.

2011. szept. 12. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Lányomnak szintén vannak apró pöttyök a nyakán, és néha nagy piros foltok az arcán. Nem kajától van, mert mindig felírom mit eszik és mikor jönnek elő a foltok, és nem találok a kettő között összefüggést, ezért úgy gondolom az is egyfajta melegkiütés.
2011. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
AZ enyémnek a szája körül szoktak lenni, mert mindig az alsó ajkait rágja! De reggelre elmúlik neki, amikor nem éri annyit a nyál! Tudom, nem ez a megoldása a problémádnak, de az enyémnek akkor szoktak lenni piros foltjai, amikor nagy a körme, és lekarmolja magát! Akkor olyan foltok vannak, hogy azt hiszem kiütés, de egy két óra múlva eltűnnek!
2011. szept. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is szoktak megjelenni nagy piros pöttyök és pár nap alatt múlnak csak el. Nálunk egyértelműen a babapudingtól van. A sajttól, túrótól nincs, tápszertől nincs, de a babapudingtól igen.
2011. szept. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Kepzeljetek a ket napja a szaja korul jottek ki apro piros potyok es nem akarnak elmulni. Nagyon sokat nyaladzik is es meg foga sincs. Ket napja meg ejjel egy oraig alszik aztan majdnem minden oraban kell.

Lehet a foga meg nem latszik semmi? Vagy a tejem nem jo vagy nem eleg? Enni sem eszik annyit mint azelott, mondjuk arra nem panaszkodom sokszor nezem hogy kihasad es ugyis keri. Lehet hogy megcsomorolt?

2011. szept. 27. 14:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet a fogától a szája körül!
2011. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!