Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor adott először tejterm...

Ki mikor adott először tejterméket tojást a babának?

Figyelt kérdés
Minden válasz érdekel de nagyon kíváncsi lennék főleg azokéra akik 6 hónapos koráig csak szoptattak.
2011. szept. 13. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

6 hónapos korától fokozatosan, amikor elkezdtük a hozzátáplálást.. sose vettünk bébiételt, azzal gyarokorlunk, ami nálunk épp ebéd/vacsora volt..

tehát tojás és tejtermék is volt benne..

2011. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En 6 honapos koraig szoptattam a kisfiam csak este kapott tapszert kiegeszitesnek mert estere valahogy nem volt neki eleg a tejem. Eloszor pont 6 honpaposan kapott almapuret.

Tejtermeket en 8 honapos kora korul adtam neki. Eloszor joghurtot. Aztan tejfolt, tejszint es tehentejet (fozve termeszetesen fozelekbe). Szinten 8 honaposan kapott sajtot, sajtkremet kenyerre kenve vagy elragcsalni.

10 honapos koraba kapott eloszor tojast. Rakottkrumplit keszitettem ebedre es ebbol kapott par darab fott tojast is. Ra par napra kapott eloszor palacsintat ami tojast tartalmaz. 10 es fel honaposan kapott eloszor rantottat, tukortojast (jol at volt sutve a sargaja, nem volt folyos. 12 honapos kora ota eszi a lagytojast meg a majonezes dolgokat.

Ahol mi elunk a tojast 11 honapos korig be kell vezetni a 12 honapos MMR oltas miatt ami otthon 15 honaposan van. Gondoltam ezt leirom mielott valaki jol megkovez. :)

2011. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Várok még nyugodtan lehet írni még. :)

2011. szept. 13. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi kivártuk az egy évet mindakettővel.
2011. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!