Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit "kell" tudni csinálnia...

Mit "kell" tudni csinálnia egy 8 hós babának? A ti babátok mit csinál/t már ekkor?

Figyelt kérdés
Tudom minden baba más,de mi az átlag nagy vonalakban?
2011. szept. 13. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

A nagy már 3 éves múlt, a kicsi holnap lesz 8 hónapos.

Szinte ugyanolyan ritmusú a fejlődésük eddig.

Mászik a kicsi ezerrel és mindenhol, ahol csk tud feláll. Egyelőre leszállni, leülni még nem tud, csak "szól", ha már nem bír állni. Vagy ha nem figyelek, koppan szegényke.

Négykézláb vagy félig térdelve pakol, játszik, magától nem ül. Viszont a babakocsiban és az etetőszékben mindig egyenes derékkal ül.

Ennyit "tudott" a nagyobbik lányom is 8 hónaposan.

2011. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál!

Az mekkora baj ha még semmit sem csinál a baba ekkor?Még csak mászási hajlandósága sincs.Nem ül fel,csak forog.

Nem az én fiamról lenne szó.

2011. szept. 13. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Az én kis 8 hónaposom stabilan ül, bármeddig elüldögél játszás közben, de a felüléshez segítség kell még neki. Kúszik-mászik, forgolódik, gurul, így bárhova eljut :)
2011. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7 és fél honapos a kislányom, mászik, egyedül felül, feláll és vissza is ül, körbejárja a járókát. A fiam ennyi idős korában forgolódni és max kúszni tudott.
2011. szept. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kisfiam forog, egyedül felül bárhol - a babakocsiban is akár, ha nincs bekötve. Mászik, és rendszeresen pakol.

Egyedül a babakocsiban láttam még eddig, hogy próbálkozik kirúgni magát, megkapaszkodik a kocsi pohártartó részében és emeli a fenekét...

2011. szept. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maszik, felul, stabilan ul hosszu ideig, ugy jatszik, pakol. Felall, ha van miben kapaszkodni, allasbol leul. Butor mellett kapaszkodva megtesz 4-5 lepest. 8 honapos es 1 hetes
2011. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!