Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babának mit kell...

6 hetes babának mit kell tudnia csinálnia a testi, szellemi fejlődése szempontjából?

Figyelt kérdés
A kisfiam tartja a fejét, megismer bennünket, hangokat próbálgat kiadni, érdeklődve nézelődik, keze-lába jár ha a játékait figyeli, az ölemben kirugja magát, ha nem tetszik neki valami, szinte feláll. Hason meg tudja fordítani a fejét, habár hasra nem fektetem még sokat. De még nem mosolyog tudatosan ránk. (nem tudatosan elég sokszor cicizés után, vagy alvás közben, után). Hogyan telik egy 6 hetes baba napja nálatok?
2009. szept. 29. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva ennyit kell tudnia és jól fejlődik /azért felállnia még nem kell:-)/. Amit tapasztaltok az a szociális mosoly. Fektesd néha hasra, nagyon jó hatással van a babára, ha pl hasfájós, erősödik a háta stb.

Boldog babázást!

2009. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 5 hetes, és ugyanezeket csinálja, plusz még amikor szoptatom és nem tetszik neki valami, akkor úgy feszíti magát, hogy azt hiszem kiugrik az ölemből. Én elég sokat fektetem hasra, minden nap az egyik alvás hason történik, és nagyon szereti, azonban szigorúan a felügyeletem mellett, nehogy belefordítsa a fejét a pelusba, és elfelejtsen levegőt venni.

Egyébként rengeteg alvással telik a napunk, de ha ébren van, próbálok sokat beszélni hozzá.

2009. szept. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!