Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espumisan vagy Infacol?...

Espumisan vagy Infacol? Melyiket adod a babádnak?

Figyelt kérdés
Mi eddig Espumisant, de az Infacol talán gazdaságosabb, ha jól gondolom.
2011. szept. 14. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az Infacolt adtam neki, amíg szükség volt rá, nekünk bevált. Ha jól emlékszem, akkor 1600 forint körül van egy flakonnal.
2011. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt kipróbáltuk , egyik sem használt... az összes lehetőség közül talán a Papaverines oldat segített valamennyit, de leginkább a hajszárítóval fújt meleg levegő a pocakra vált be( plussz elalvás után melegítőpárna a pocakra, hogy ne ébredjen fel a pocifájásra).
2011. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is inkább az Infacol vált be.
2011. szept. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az infacolt adtuk 1600-1700 között volt akkor.Egy flakon nekünk kb egy másfél hétig volt elég.Szerencsére amikor betöltötte a három hónapot,mintha elvágták volna,elmúlt a hasfájás.Vettünk grape watert is,mert az sokáig elég,meg a háziorvos is javasolta,az 2000 ft,de abból csak két kávéskanálnyi kell egy nap ha jól emlékszem.De a fiam rosszabbul lett tőle.
2011. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi mindent kipróbáltunk és a legvégén a Papaverines csepp vált be.A doki írja fel és 200.-az a baj hogy énis későn hallottam erről mikor már több ezret otthagytam a patikában.Kitartás!

8hónapos kislány anyukája

2011. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekünk igazából az Espumisan bevált, de 2-3 nap alatt elfogy, meg tápszeres a babám, és minden étkezéshez adok neki 25 cseppet. Csak így iszonyú drága. Az Infacolból is olyan sokat kell használni?

2011. szept. 14. 11:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem egyszerű ez az időszak, tudom. Nekünk is az Espumisan volt a jó. Viszont én nem adtam minden étkezéshet. Azt figyeltem meg a babámon, hogy délután, este jobban gyötri és csak a délutáni, esti és az első éjszakai etetéshez adtam neki. Így tovább volt elég. Napközben meg kibírtuk, tornáztatás...stb.
2011. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az infacol sem bírja egy hétnél nagyon tovább,én minden második étkezésnél adtam,mert az is elég volt neki,de a max a másfél hét volt amit kihúztunk vele.Drága,de én azzal vígasztaltam magam,hogy jó esetben csak három hónapig kell.az infacolt étkezésenként egy adag amit felszívsz a kis csepegtetővel.
2011. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen! Akkor szerintem megpróbáljuk az Infacol-t.
2011. szept. 14. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!