Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fot csirkemelet mikor lehet...

Fot csirkemelet mikor lehet adni eloszor a babanak? Ugy ertem ha mar evet almat oszibarackot repat sutotokot akor csirkemelet mikor lehet hoza keverni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én már 6 hónapos kortól adtam neki, de az enyém tápszeres volt, és a védőnő utasításait követtem mindig. Neked nem mondott erről semmit a védőnőd?


Nekem még azt is megmondta, mikor mit vezessek be neki. Pld. tojássárgája, vörös húsok, stb.. és nem is kérdeztem soha, mindig magától mondta.

2010. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat mi Romaniaban elunk nalunk nincsen vedono szsoval soha senki nem mond semit!Az enyem 4,5honapos akkor meg varjak a husival?Es az enyem is tapszeres!
2010. márc. 8. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, akkor még várj vele 6 hónapos korig, utána mehet a csirkehusi, aztán egy-két hónap múlva már a sertéshús is, és a többi is.
2010. márc. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

csirkemajat lehet adni mar 5 honapos kortol, mellet pedig 6-tol. Ez az ajanlott, de ha latod hogy "ehezik" ra akkor adhatsz kicsit elöbb is. en majat mar 4,5 honaposan, mellet pedig 5 honaposan adtam mert kinezte a szankbol a falatot:D

amit be kell tartani majat CSAK 1x egy heten lehet, max havonta 3x, mellet vagy kesöbb mas hust heti 3-4 alkalommal. vagy adhatsz minden nap is csak egy etkezeshez es nagyon keveset, ahogy kenyelmesebb. En a huslevesböl vettem ki a husit es azt kevertem a krumplihoz almahoz stb, de ez esetben a huslevest nem szabad sozni vegetazni (az art a baba vesejenek)

2010. márc. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is 6 hónapos kortól adom neki. Akkor kezdtem el, mikor észrevettem, hogy a déli főzelékkel már nem bír ki 4 órát akármennyit eszik belőle. Mióta husit is kap ismét 4 óránként eszik. Az elején nem szerette, de próbálkozni kell.

6,5 hónapos.

2010. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és minden nap kap egy kicsit. Megfőztem a csirkemellet, a főzőlével turmixoltam és jégkockatartóban fagyasztottam le. Lett belőle kb. 25 kocka. Minden nap egy kockát kap. Előző voltam.
2010. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!