Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sinlac pep jo tapszer helyett?

A Sinlac pep jo tapszer helyett?

Figyelt kérdés
Ugyanugy fel van dusitva mindenfele vitaminnal es van benne pl kalcium is?A fiam nem akar tapszert inni, mert ezek a speci tapszerek szornyu izuek es az anyatejhez van szokva, viszont mar neha kevesnek erzem a tejet, 7 es fel honapos, mar eszik 2x egy nap pepeket es gondoltam estere beszurnek meg egy Sinlacos vacsit.
2011. szept. 14. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm is sinlacot adott a kisfiának vacsorára. De egyik tápszert sem issza meg? Én azért kísérleteznék pár fajtával...


Miket próbáltál eddig?

2011. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mig nem tudtuk, hogy tejallergias lehet addig legalabb 5-6 fajtat probaltunk, Hipoallergent meg normalt is, egy sem kellett neki, koztuk a milupa sem ami a legedesebb tapszer szerintem...aztan felmerult a tejalergia gyanu es a pregomint vettuk. Az aztan egyenesen szornyu!!!Igy aztan mindig maradt a cici, es mindig kialakult, meg ha kevesebb is jutott de megelegedett vele, minthogy tapszert igyon.:((De mostmar olyan kevesnek erzem a tejem, raadasul mar nem tudom gyakran mellretenni hogy szaporitsam mert egyszeruen nincs turelme, felek ha elapadna a tejem vegkepp nem inna tejet ezert keresek megoldasokat
2011. szept. 14. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:

megkóstoltad te már az anyatejet? túlzás azt állítani, hogy azért nem eszi. csak azért írom mert a sinlac a legborzalmasabb ízű mindközül, hihetetlenül gejl.


enyém nem kaphatott tehéntejet ezért sinlacot kapott 8 hónapos koráig, akkor már kaphatott tápszert és egyből váltottunk. pótolni tökéletes de nem helyettesíti a tejterméket hisz tejmentes

2011. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyébként nekik még más az ízlelésük, ne az alapján dönt, hogy te milyennek érzed. persze ez nem segítség, hogy miért nem fogadja el csak felesleges fújjogni. esetleg folyékony tejpépet próbáld meg, de tényleg ne kóstolgasd, lehet látja rajtad, hogy undorodsz azért sem eszi meg
2011. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehat nem nekem nem izlik, en meginnam ha muszaj lenne...:) neki nem kell, gondolod hogy nem adnam neki ha elfogadna??? akarmilyen borzalmas az ize...nem tudom miert nem issza a tapszereket, azt mondjak hogy ha ehes lesz megeszi, de szerintem nem epp igy van az...eroltetni meg nem tudom...megnyugvas lenne ha elfogadna valamilyen tapszert, mert ez igy mar nagyon stresszes, hogy allandoan ingadozik a tejtermelesem hol van eleg, hol alig van...
2011. szept. 14. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vok:


Ha nem fogadja el, attól még nem tejallergiás. Azt ki szokták vizsgálni, mert jelei vannak: kiütés, folyamatos hasmenés.


De az is lehet, hogy a cumisüveget nem fogadja el?? (ez csak egy feltevés) Próbáltál már anyatejet adni neki cumisüvegből?


Vagy megkóstolja a tápszert üvegből, 2-3 korty és úgy nem kell neki?


Azért kérdezgetek, mert próbálok segíteni..:)

2011. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
gondolhatod, hogy nem abbol kovetkeztettem, hogy tejallergias, mert nem eszi a tapot, csak a gyanu all fenn, ezert kell dietazzunk, de nem bizonyitotta semmi, szoval biztos ami biztos alapon,,, de ez egy masik sztory...a cumisuveget sem fogadja el, de probaltam poharbol itatni, kiskanallal, csoros poharbol (szelep nelkul-a vizet igy issza) de fintorog ra, ahogy megerzi az izet, ha lefejt anyatejet adok uugyanigy azt elfogadja...
2011. szept. 14. 18:43
 8/8 A kérdező kommentje:
ja es gasztro doki fogott dietara nem magamtol csinalom, es voltak tunetek, nem durvak,de ilyenkor inkabb dietara fognak minthogy a baba allergias maradjon felnottkorara...
2011. szept. 14. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!