Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vitte már valaki a náthás...

Vitte már valaki a náthás babáját úszásra? Én ha meghűltem, csak segített rajtam az úszás. Nem ez van a kicsiknél is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

de te felnőtt vagy teljesen más a szervezeted mint egy babának ugyebár...

én tuti nem vinném úszni ha beteg

otthon a helye, jó meleg ágyikóban

2011. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

csak kicsit folyik az orra, és egyébként nagyon jó a kedélyállapota, kúszik mászik minden fele, nem is fáradékonyabb.

ezért gondoltam

2011. szept. 14. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Az nem okoz problémát, ha a többi baba elkapja a náthát esetleg? Mert ha neked ez nem számít, vidd nyugodtan!

Egyébként gyors gyógyulást kívánok neki!

2011. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Múlt héten 13 hónaposomnak csak kicsit folyt az orra. nem tüsszögött, nem köhögött, kapott rá cseppeket, és nem vittem el. én is megvoltam fázva. Nem szerettem volna ha más is elkapta volna tőlünk.
2011. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó 2-vel értek egyet.Rögtön ez fordult meg az én fejemben is, hogy miért? hogy más is elkapja esetleg?
2011. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!