Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik babauszasra jartok....

Akik babauszasra jartok. Szerintetek elvezi a babatok? A merulest is? Hogy oldanatok meg ha pont alvasidoben lenne az uszas?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

az enyém 19 hónapos lesz, már több mint egy éve járunk.

És szerintem a babúszás hozzájárult, de egyszerűen vízimádó.

A fiam is az ami napi, vele is jártunk babúszásra.

nálunk szombat de van, de az időpontban rugalmasak.

2010. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kislányom 9 hós, és egy vizicsibe! Nagyon élvezi! Nálunk nem kell a víz alá meríteni a babákat, mondjuk lehet hogy később kell majd. De neki már nincs meg a búvárreflexe, úgyhogy lehet hogy ez elmarad! Ha alvásidőben van az úszás, akkor két lehetőség van: nálunk is rugalmasak az időponttal, tehát lehet később menni, vagy elviszed mikor kezdődik az úszás, és úgyis az új környezet, az új emberek érdekesek lesznek, és csak utána fog egy jót aludni!
2010. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, nagyon élvezi.

a merülést is bírja, vigyorog utána, bár ha sok merülés van, általában eltörik a mécses.

hát mi lehet, hogy az időpont miatt nem fogunk járni tovább. sajnos nálunk 9-kor kezdődik, később már a nagyok, 2-3 évesek vannak, az én fiam pedig 9 körül szokott kelni. így fel kell keltenem fél 8-kor, eszik, indulás, a kocsiban bealszik, aztán megint felkeltem, öltözés... délután már nyűgös!

2010. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!