Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Időnként 6 hónapos kisfiam...

Időnként 6 hónapos kisfiam vállán, arcán remegés fut át. Mi ez?

Figyelt kérdés
Utóbbi 1 hétben vettem észre (kb. háromszor).
2011. szept. 14. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az enyém is csinálta, de már kinőtte.
2011. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom mi ez, de nálunk a kislányom kezei remegtek, ami izommerevség jele volt, de ezen kívül sok minden lehet.
2011. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt a keresőben azt olvastam, hogy ilyenkor pisilnek - de ez nekem olyan fura.
2011. szept. 14. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen olyankor pisilnek.

Az én fiam 2 éves lesz, neki már csak álmában jön elő, olyankor a levegőt is gyorsabban, mélyebben veszi, de csak egy levegővételnél van így. Nem is tudom máshoz hasonlítani, mint amikor kicsit megijedsz valamitől, olyan lélegzetvétel, és kissé bele is borzongsz.

2011. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ha pisil olyan, mintha kirázná a hideg, megborzong. A remegés szó még nem jutott az eszembe róla. Bár mostanában már nem is láttam ilyet rajta, 19 hós múlt.
2011. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, borzong. De csak válltól felfelé, még az arca is...
2011. szept. 14. 22:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is olyan amikor pisil, mintha a hideg kirázná, de már nagyon kevésszer veszem észre, 21 hónapos, kisebb korában jóval többször borzongott meg tőle.
2011. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!