Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hós oltás után lett valami...

15hós oltás után lett valami tünete a babádnak? Azt mondják 7-10 nap után jön ki ilyenkor valami a gyereken, nálatok volt valami?

Figyelt kérdés
Jövö hét pénteken kapja az oltást, de mi szombaton 150km-re mennénk lakodalomba, és a mamánál maradna, aludna a kicsi, vasárnap jönnénk haza. Ezért kérdezem, hogy inkább halasszuk el egy héttel az oltást?
2011. szept. 15. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál semmit nem okozott az oltás.
2011. szept. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk sem volt semmi probléma, de én a sok negatív tapasztalat miatt az oltás utáni két hétre nem szerveztem semmilyen családlátogatást (nálunk ez 200 km távolságot jelent)!

Nem törvényszerű, hogy bármilyen mellékhatása lesz az oltásnak, de ha lehet, inkább halasszátok el a szurit!

2011. szept. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon paráztam ettől az oltástól, de a kiütésen kívül semmi már tünet nem volt!

Ne halasszátok el az oltást, fölösleges!

Ha pénteken kapja, szombaton még semmi baja nem lehet tőle!

2011. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez már több mint egy éves kérdésedre a válasz :) Az én kisfiam ma két hete, hogy megkapta az MMR oltást (15 hós) és néhány napra rá megfázásos, hurutos tünetei voltak. Ez még mindig tart egy picit, viszont annál aggasztóbb számomra az, hogy "foltos" lett. Piros, hatalmas szúnyogcsípéshez hasonló kiütések jelennek meg rajta, aztán elég gyorsan eltünnek, majd kiújulnak. Tegnap mutattam a háziorvosnak, de miután mint írtam el is tünnek, akkor pont nem volt rajta, így a doki nem vette nagyon komolyan és azt mondta ilyen kiütés az oltástól nem lehet... Kicsit kétségbe vagyok esve, már tegnap beírtam a gyakorkérdések.hu-ba, hátha más is tapasztalt hasonlót, de még nem érkezett válasz. Remélem nektek simábban ment.
2012. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia, hát igen- régi kérdés, már rég túl vagyunk a 15hós oltáson- semmi baja nem volt a gyereknek tőle, és a lakodalom is fergeteges volt!!! :)))
2012. nov. 28. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!