Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek nincsenek barátai? Ja és segitség sincs egésznap eggyütt a babával, programokat kettesben stb?

Figyelt kérdés
nekem a nagymamák is magasrol letolják,az anyos az fél éve nem látta a gyereket,mert nem kiváncsi rá.anyuék meg isznak,veszekednek.szoval senki csak én meg a párom.van még igy valaki?az hogy oldja meg a helyzetet?
2011. szept. 15. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Néha nehezen,de már megy :) Idővel megjön a rutin, csak legyen napirendje a gyereknek.

Nálunk semmi gond a nagyszülőkkel csak messze laknak és igy nem tudnak segiteni nekünk.

Hidd el ha jol szervezed akkor minden megoldható egyedül is. Kitartás.

2011. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés első felére az a válaszom, hogy nincsenek, legalábbis olyan akikkel rendesen tartanánk a kapcsolatot olyan nem nagyon, néha beszélünk és ennyi, de nem járnak el hozzánk heti szinten, mindenki nagyon elfoglalt sajnos. Nekem annyi segitségem van, hogy a párom, meg néha itt van anyósom, de a szüleim távol laknak, nemrég költöztünk ide és itt senkit nem is ismerek, úgyhogy picit ezért egyedül is érzem magam, nem mehetek át senkihez, ha nincs itthon a párom stb. Amikor terhes voltam és már nem jártam dolgozni, minden nap átmentem, de mostmár nem tudok. Neked nincsenek barátaid?
2011. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

mi is így vagyunk

figyelek a napirendre én is

mi játszunk,táncolunk,sétálunk,homokozunk,hintázunk...stb

aztán este jön apa és pihenhetek :)

2011. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sajnos nincsenek barátaim,mindenki elpártolt,lassan,ahogy meglett a pici.nem tudom,lehet velem van a baj,nemtudom.jo én most eljárkágatni ugyse tudnák sehova,de jol esne valaki,akivel beszélgethetnék,sétálna velünk kinnt stb.
2011. szept. 15. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:

egy barátnőm van de vele nagyon ritkán találkozom, havi szinten talán. van egy másik csaj, de akivel lehetne haverkodni, de a hátam közepére sem kívánom...

nekem annyi a különbség, h anyukámmal tudunk azért nap közben programozni, viszont én egyedül nevelem a kisfiam, apa kb. heti 2x jön látogatóba a babihoz. én nekem nincsen problémám az egyedül levéssel, imádok a babimmal lenni, megyünk néha játszótérre, minden d.u. séta, feltaláljuk magunkat. kell tartani a napirendet, meg olyasmit kell csinálni, amit mindketten élveztek. mondjuk 16 hónapos a kicsim, vele azért már több mindenre van lehetőség.

2011. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hol laksz? én is magányos vagyok:)
2011. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy barátnőm van, de vele havi egyszer talizunk. Van egy csaj akivel néha sétálni szoktunk együtt, de ennyi.

Mi jól elvagyunk a gyerkőccel :-)

Apa itthon dolgozik, úgyhogy az sem probléma.

Régen rengeteg ember vett körül, sokat jártunk el.

Mára "eltüntek" az emberek, de nem is bánom. nagyon jól elvagyunk így is! :-))

2011. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

van ám :)


én 24 éves vagyok, a barátaim vagy egyetemre járnak vagy dolgoznak, mindenki elfoglalt, vagy elkoptak mellőlem, mert nemtudnak mit kezdeni ezzel a kismamás életemmel, nem értik, nem érdekli őket, vagy buliznak vagy güriznek hogy legyen pénzünk és ők családot alapíthassanak. Nagyszülők dolgoznak és messze laknak, és egyébként se értenek a gyerekekhez, ha látogatóba jönnek csak teher nem segítség, mert még őket is ki kell szolgálni. Párom éjjel-nappal dolgozik, ha haza ér hulla fáradt és alszik. Néha magányosnak érzem magam és rossz hogy vásárolni se tudok elmenni csak gyerekkel, de za is kész katasztrófa mert csupa bunkó, tapintatlan emberrel találkozunk, csak bámulnak hogy szenvedem fel a 20kgos babakocsit a buszra, de senki nem segít. Az olyan közeledéseket meg utálom, hogy és fiú vagy lány mit tud már, szoptatod van még tejed stb. szóval inkább itthon vagyunk és játszunk, majd csak felnő, addig már csak 20 év :P

2011. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezzel sokan igy vagyunk, hogy eljárni baba nélkül nagyon nem menne, meg nem is akarnék. De ha lenne valaki, ahogy te is irtad,hogy beszélgetni, átjárni egymáshoz, együtt elmenni ide-oda stb. Baba-mama klubba nem jársz? Neten babaszobákban dumálgatni más anyukákkal nehéz lenne, én pl naponta jó ha fél órát le tudok ülni a gép elé, amennyit alszik a babám az idő alatt örülök ha elvégzem a házimunkát.(második válaszoló voltam)
2011. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!