Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ajánlanátok nekem és...

Anyukák! Ajánlanátok nekem és 1 éves kisfiamnak állandó programokat?

Figyelt kérdés
Eddig ő is és én is megelégedtünk azzal, ha mindenfele sétáltunk, állatkertben voltunk, nézelődtünk, de már neki és nekem hiányzik a társaság. Őt nagyon érdeklik a gyerekek, de a játszótereken inkább nagyobbakkal találkozunk, akik már együtt játszanak, és az ott lévő anyukáknak is van már összeszokott csoportja. Milyen programokat ismertek, ahol mindketten ismerkedni tudnánk, illetve amit rendszeresen csinálhatnánk, hogy állandósuljon? Úszás, játszóház? Ha tudtok, kérlek pontos nevet és címet is írjatok!
2011. szept. 14. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

úszás, játszóház, baba-mama klubb, kerekítő, játszóbölcsi, babamasszázs.


most, hogy ha leírom, hogy nálunk hol vannak ezek helyileg nem biztos, hogy sokra mész vele, írd be a google ezeknek a neveit a lakcímetekkel és kiadja nálatok hol vannak

2011. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ringató, Zenebölcsi, babaúszás, játszóház! Én ezen programokat tudom ajánlani! Nekünk beváltak! Illetve a játszótéri "bandázás" (-:, ami nálunk napi program!

XVII. kerületben Móka Sziget, nagyon szuper játszóház.

XVII. kerület Vigyázó Sándor Műv. Házban hétfőnként Ringató, kedden zenebölcsi!

2011. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. szept. 14. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!