Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós fiam, olyannyira...

11 hós fiam, olyannyira hisztizik, hogy ledobálja magát a földre, vergődni. Mit javasoltok, csapjak a popsijára, vagy ne foglalkozzam vele?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csapnék rá, hanem felkapnám, és elvinném a helyszínről, elterelném a figyelmét, folyamatosan beszélnék hozzá. Nálunk ilyen csak egy-két alkalommal fordult elő. 2 nagylány és egy kisfiú anyukája
2009. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél róla tudomást, akkor megúnja egy idő múlva. A hasonló korú unokahúgomat egyszer lefröcsköltem hideg vízzel (az arcát), mert már nem bírtam idegileg a földönrángatózós hisztit. Utána sose csinálta, de nem biztos, hogy ettől :) Drasztikusabb dolgot ne csinálj, mert mindig bánni fogod.. (kolléganőm egyszer hideg zuhany alá dugta a fiát.. most 11 éves a gyerek, és a kollégnőm a mai napig emlegeti, hogy megbánta).
2009. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és sem tennék Vele semmit, csakhát ezt sem lehet hagyni mindíg.
2009. ápr. 23. 14:14
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Az egyik ismerősöm kislánya csinálta ezt, és ő is egy kis hideg vizzel fröcskölte le az arcát, majd legközelebb már csak mondta neki, hogy mennek a hideg zuhany alá, és azóta sem csinálja. Jó babázást!!
2009. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem csak egyszer-kétszer csinált ilyet, de én jó hangosan kiröhögtem és mondtam neki, hogy nekem még ilyenkor is szép. Ettől megdöbbent és átváltott szipogásra, akkor odamentem vele a tükörhöz és megmutattam neki magát, közben pedig mondtam, hogy bármit csinál, nekem akkor is ő a legszebb, pedig más már elsírta volna magát a látványától, mert egyébként csúnya ilyenkor. Együtt letöröltük a könnyeket és mentünk játszani.
2009. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyereke válogatja. Barátnőm nem vett róla tudomást és két évesen még mindig a földhöz veri magát, ha épp ahhoz van kedve. Sokat égnek vele miatta. Az én fiam "kikapott" miatta és három alkalom után leszokott róla. A lényeg, hogy határozottan lássa, hogy haragszol érte. Nekem ez jött be, de szerintem minden gyerek más.
2009. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm is sokáig hagyta hisztizni, aztán egyszer a gyerek az egyik hipermarket kellős közepén vágta földhöz magát. Erre a barátnőm is földhöz vágta magát és elkezdett ordítani. Nem mondom, hogy nem volt nézőközönség, de a gyerek csak pislogott, többet nem csinálta.
2009. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát az enyém dettó ezt csinálja. Néha nem veszek róla tudomást és abba hagyja, néha nagyon megszidom. Egyenlőre még egyiknek sem látom előnyét. Még vizet is kapott tegnap az arcába (persze csak fröcskülve), na erre még jobban rázenditett.

Remélem valami hatásos lesz idővel, mert ez nem állapot.

2009. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg, hogy a hisztivel ne érjen el semmit. Habár azt nem tudom, hogy ilyen fiatalon ez hogy működik, mi még előtte vagyunk, csak okoskodom:-) Az is jó lehet, ha nem veszel róla tudomást, sokan figyelemfelkeltés miatt csinálják.
2009. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne csapj a popsijára, maximum egy olyan kicsit amit alig érezni.
2011. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!