Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy 3 hónapos...

Lehetséges hogy 3 hónapos kisfiam olyannyira "felfedező úton" van, hogy egyeltalán nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Csak akkor "szól" ha éhes, vagy ha aludni akar. Amúgy teljesen elvan egyedül. Ezt akartam elérni, hogy tudjon egyedül is játszani, de nem mindig. Úgy érzem, hogy nem igényli a társaságom. A szopikkal is baj van, egyszerűen nem akarja szívni a cicit. Kevesebb lett a tejcim, kapott tápszert. Aztán ordított a cicin, nem szívta. Elkezdtem neki fejni + pótoltam. Már üvegből sem kell neki. Gondoltam, hátha megint cicizne, de nem. Párat szív bele és ordít. A tápszert viszont eszi, azzal nincsen baj. De én olyan szívesen szoptatnám még, tejem is van, mégha nem is annyi, amennyi elég lenne neki. Teljesen kétségbe vagyok esve, azt érzem belül, mintha nem szeretne, nem igényelne és nagyon hiányzik. Mindennel elvan, csak velem nem, már mosolyogni sem akar rám annyit, mint pár hete. Nagyon ijesztő és aggódom.
2009. dec. 20. 17:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és azt elfelejtettem, hogy a keze állandóan a szájában van, talán a szopit "pótolja"?
2009. dec. 20. 17:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is tápszert kap a manó a cici után és cicizés előtt szinte mindig üvöltés van. Rájött, hogy a cumisüvegen sokkal kevesebbet kell dolgoznia, hogy elinduljon a kaja, mint cicin. Úgy próbálom megelőzni, hogy mivel nagyjából 3 óránként eszik és kaja előtt többnyire alszik, ezért amint felkel cicire teszem. Akkor még kicsit kába és elkezdi szívni, de sajnos nem mindig jön be ez a trükk. Ha elkezd üvölteni, akkor meg kell várni, amíg belefárad, utána elkezdi a cicit is. De azt nem szoktam hagyni, hogy ne a cici legyen az első. Nálunk viszont pont az a probléma, hogy szinte egy percre nem lehet magára hagyni, ha ébren van, csak én kellek neki. Hogy csináltad, hogy egyedül eljátszogat?
2009. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lesz ez még így se! :-D


Nem sokára igényelni fogja,hogy vele együtt jász nyugi!

2009. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!