Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliai anyukák! Használt...

Angliai anyukák! Használt valaki Hipp Organic tápszert? Milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Már próbáltunk szinte mindent a hungrier baby tápszerektől nagyon görcsöl, az sma-től szorulása van, most aptamilt adok neki, de attól meg kiütéses az arca meg nem tud kakilni. Úgy kell segítenem neki szélcsővel. Nagyon rosszul alszik, sokszor felsír és erőlködik. Mit ajánlotok?
2011. szept. 16. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
En probaltam a hipp organic tapszert es nallunk nem okozott gondot de hozzateszem, hogy nekunk az SMA-tol sem volt semmi gondja a kisfiamnak igy lehet ez is babafuggo. SMA-t az 1-eset mar 2 hetes kora ota kapta aztan jott 6 honaposan a 2-es es ezt hasznlatuk vegig. Nem valtottam at a 3-as tejitalukra mert mar tehentejet ivott 1 evesen (200ml SMA kikeverve + ontottem hozza 200ml tehntejjel aztan szepen elhagytuk a tapszert fokozatosan). Viszont amikor nyaralni voltunk kulfoldon nem tudtam SMA-t venni neki es akkor kapott Hipp Organic tapszert (ez 4 honapos koraban volt es egy honapig itta). Semmi valtozast nem vettem eszre rajta. Mennyi idos a picurod? Mert ha meg nagyon pici akkor lehet colic is. Sajnos a kisfiamnak is volt az elejen barmit is ivott, ezen csak az ido segitett.
2011. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
9 hetes a kislányom, és pótolnom kell. Te is pótlásnak használtad?
2011. szept. 16. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Huu, akkor nallatok mar nem a kezdeti hasfajas. :( Sajnos akkro nem tudom mi lehet.

En is potlasnak hasznlatam. 2 hetesen csak este kapta mert estere valahogy nem volt mar eleg tejem. Ez igy ment kb. 3 honapos koraig. 3 honaposan mar napkozben is kapott potlast a szopik utan. Ez igy ment 6 honapos koraig. Akkor elkezdett mast is enni es kicsit ossze-vissza volt minden. Nem sokkal ezutan hagyta abba a szopit es 9 honaposan mar csak reggel meg este ivott tapszert napkozben rendes kajat evett. Mikor elerte az 1 eves kort szepen kezdtem a tapszerehez onteni egy kis tehentejet es fokozatosan noveltem a tehentejet a tapszert meg csokkentettem. Most mar lassan 20 hoanpos es reggel iszik csak tejet. Valamiert nem szereti mar. :(

2011. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia


a hungry babay-t nem ajanljak a vedonok.Comfort verziot nem probaltatok? Az hasfajos babaknak van kifejlesztve.

Lanyom 11 honapos koraig Cow&gate-t ivott utanna aptamilt, de egyikkel sem volt gondunk.

Volt kb 1 honap amikor rengeteget bukott, de colic masszazsal elmult szerencsere.

Kerdezz ra a hv-tol, hogy van e a kozeletekben baby center ahol tartanak baba masszazst.En 1 4 netes kurzust csinaltam meg es utanna itthon is masziroztam a lanyom.

Egyebkent a gyakori valtogatastol is lehet hasfajas es szorulesa is

2011. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is SMA-vel keztunk, es ugyenezen okokbol valtottunk Cow&Gate hungry milkre, avval semmi gond nem volt, konnyen kakiltak minden nap, es nem gorcsoltek.

Mar a follow on milket hasznaljuk, abbol most valtottunk Hipp-re es evvel sincs semmi gondunk, szerintem az infant milk is jo lehet.

2011. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En is SMA-vel egeszitettem ki az anyatejet, az en kisfiam is nagyon hasfajos volt es nekunk a Colief csepp rengeteget segitett. (£12 egy heti adag, de az orvos felirja es ingyen van!)

6 honaposan altottunk at a 2es SMA-re, aztan attertem Hipp Organic-ra, mert az olcsobb es mar ugyis csak reggel meg este kap tapszert, nincs tole semmi baj. Viszont a Hungry Baby tapszert felejtsd el, nekunk nagyon sok problemat okozott, es a vedono sem ajanlotta.

2011. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, mi is jartunk masszazsra, ha szeretned el tudom kuldeni emailben a leirast kepekkel hogy mit hogyan kell csinalni!
2011. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!