Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mlyen tapszert adjunk elso...

Mlyen tapszert adjunk elso perctol a kisbabamnak majd ha megszuletik? Anyukak mik a tapasztalatok es melyik tapszerrol, melyiket adtatok babatoknak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem lesz eleg tejem mert az elso kislanyomnal sem volt es elso perctol kellett tapszer is neki,de nem akarjuk ugyan azt adni neki mint a lanyomnak,Lactana Toepfert adtunk .
2010. márc. 13. 19:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!! A kórházban adnak,nekem a doki humama1 -et írt fel...szerencsére még nem kellett megbontani :)

Jó babázást neked...és próbálkozz a szoptatással,kényelmesebb és olcsóbb is!!!!Hátha megindul a tejci :)

2010. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos,hogy nem lesz tejed.lelkileg készülj a szoptatásra.sok ismerősöm van aki az elsőt nem tudta szoptatni,de a másodikat igen.fel a fejjel,minden jót nektek
2010. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Humana1-et kaptunk a kórházban. De pozitívan indulj neki, és sikerülni fog!!!
2010. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Milupa Milumil Start Optimát.
2010. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam a BEBA HA-t szereti. Igaz nem első perctől kapja, 6 hónapig szopizott, de úgy 2-3 hónapos korától kiegészítettem a tejemet ezzel a tápszerrel, akkor is nagyon szerette.

Üdv!

2010. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Milupa Milumil Start Optima!

Nekünk Bebát adtak a kórházban,de nem tudott tőle kakilni a babám,ha nagy nehezen sikerült,akkor pedig keményet.Milupára váltottunk,ebből rögtön jó volt az 1-es,majd a 2-es is.

7 hós kislány anyukája

2010. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne vesd el a szopit, legalább próbáld meg. Én az első fiamat 3 hétig tudtam szoptatni, a másodikat 22 hónapig.

A kisebbiknél a Milupa Milumil HA vált be.

2010. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Beba-tól ment a hasa, így Humana-t írt fel a doki, és az bevált.
2010. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
én a Milupa Aptamilt használom. Drágább, mint a Milumil, de jobb minőségű
2010. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a doki Humana HA1 Lc-pufa tápszert írt fel (4,5 hónapig tudtam anyatejjel táplálni).


Nyilván a kérdező meg fog próbálni szoptatni, de én is nyugodtabb lennék ha lenne otthon tápszer, ha még sincs tej.


Kedves kérdező, sok boldogságot és sok-sok tejet kívánok! :)

2010. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!