Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nesquik kakaótól nem pörögnek...

Nesquik kakaótól nem pörögnek a gyerekek? Mármint a cukor miatt érdekelnének a tapasztalatok? Tápszert lehet vele ízesíteni?

Figyelt kérdés
14 hónapos a fiam
2010. nov. 19. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
á dehogy, csak teljesen beáll tőle, és függő lesz!
2010. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányom minden reggelire kakaót kér, Nesquiket adok neki, nem vettem észre, hogy emiatt jobban pörögne. Nagyon szereti, az már biztos. Ha véletlenül mást reggelizik, akkor is ugyanolyan elven, mint kakaózás után.
2010. nov. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első, te annak idején mit kaptál reggelire? Szerintem mindannyian kakaón meg cukros teán nőttünk fel, meg háztartási kekszen meg babapiskótán. Meg ellenőrizetlen bébi ételen, és akkor az volt a divat, hogy minél hamarabb el kell választani a babát. És túléltük.

Míg manapság mindenféle jól hangzó elveket követünk, nem is anya, aki nem érez bűntudatot minden egyes túrórudi vagy tejszelet odaadásakor. És mégis van ételallergia, hiperaktivitás, cukorfüggő meg nem cukorfüggő gyerek. Én azt látom hogy ha valaki egészségesen táplálja a gyerekét,akkor egy reggeli kakaó nem a világ. Ja, és szerintem az ízesített tápszerekben meg a pépekben is cukor van. Akkor meg?

Kérdező,adjál neki nyugodtan.

2010. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Te tényleg ennyire hülye vagy?????????????
2010. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ.
2010. nov. 20. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!