Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébé Confort High Trek babakoc...

Bébé Confort High Trek babakocsiról és Bébé Confort Omega etetőszékről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 18:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Legalább a babakocsiról írjatok...vagy senki babájának nincs??? :(((
2011. szept. 18. 22:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a high trek elődje, az everest life van, nagyon nagyon szeretem. A high trek biztosan még jobb is (a brendonban kicsit tologáltam), sztem könnyebb is.

Mire vagy kíváncsi?


Ja, én kizárólag bébé confort babakocsikat vettem eddig, nagyon megbízhatóak, strapabíróak (volt már trophy-m, -loola up-om, most az everest van és egy twin club tesókocsi. hordozóból meg volt a legelső féle élios, majd élios safe side és a creatis is. (ebből a legalapabb élios a legjobb))

2011. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Úgy összességében kérdem, hogy jó-e. Nagyon tetszik ez a kocsi, és nem szeretnék csalódni benne, de meggyőztél :-D
2011. szept. 19. 18:33
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekünk High Trekünk volt, sajnos eladtam, mert nagyon kevés helyünk volt a lakásban. Azóta is bánom... Mindenki imádta a családban. Nagyon könnyű kezelni és a legkényelmesebb babakocsi egy gyermek számára. Persze cipelni már nem annyira kényelmes a súlya miatt. De rengeteg jó tulajdonsága van. Csak is azt vennék újra, ha születne még gyermekünk...
2011. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!