Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés

Esetleg van valakinek bármilyen tapasztalata róla?


Bertoni carrera


[link]


[link]


[link]


[link]


Előre is köszi!!


2011. okt. 6. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá nagyobb autód, lakásod, ahol elfér, illetve nem tömegközlekedést használsz jórészt, hanem terepen, vagy vásárolni mész vele, akkor ideális
2011. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó! A városunkban van egy ilyen kocsi,az anyuka már a második babával nyuzza,és még mindig nagyon jól is néz ki,meg gondolom meg is vannak vele elégedve.
2011. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van hozzá autó, és kertesház.. tehát tárolni tudom. Tömegközlekedéssel nem járok, mert vidéken lakunk. Sokat mennék vele sétálni, és nem csak betonozott utakon.
2011. okt. 6. 15:50
 4/7 A kérdező kommentje:

De egyébként ajánlhattok is babakocsit, ha van olyan, amit jobbnak gondoltok, és hasonló árban van. Én még a espiro vector 4 air babakocsit nézegettem.

Ti milyen kocsit használtok(használtatok)? Azt is írjátok meg légyszi, hogy nagyvárosban, vagy vidéken.

2011. okt. 6. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk cosetto ventura kocsink van.már nem használjuk igaz,de nagyon szerettem.falusi vagyok és a terep hát nem a legsimább.minden terepen elment.ez is 3 kerekú,csak nincsenek olyan nagy kerekei,mint amit te linkeltél.sajnos nem ismerem a kocsit,még nem láttam élőben,de nekem tetszik.
2011. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet a vázra csatolható hordozót venni?
2011. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehet hozzá venni hordozót/autósülést, de nem lehet a vázra csatlakoztatni.

Viszont autósülésünk már van.

2011. okt. 6. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!