Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol fejlodik jobban a...

Mitol fejlodik jobban a gyerek mozgasa?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a jobb ha hagyom magamban jatszani a szogeny vagy ha jatszok vele?Nektek ,hogy fejlodott jobban a babatok?Miket jatszotok vele?A kislanyom 7 hos mult kuszni tud hatra es korbe de elore nem tud haladni ezt csinalja mar 5hos koratol de azota semmi valtozas.
2011. nov. 8. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam ugyanezt csinálja, úgyhogy engem is érdekelnek a válaszok. Nem tudom, én eddig nem aggódtam emiatt, viszont már én is izgatottan várom, hogy elinduljon.

Neked is szokott feltérdelni és előre-hátra billegni? Én ebből azt gondolom, hogy talán előre kúszni már nem is fog, hanem inkább mászni.

Én azzal próbálom ösztönözni, hogy messzebb teszem neki a játékokat.

2011. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felnyomja magat es huzagtja a terdeit maga ala csinalja o is de sajnos ha a jatekait nem eri el akkor torka szakadtabol addig sikit amig oda nem adom neki.Nagyon eroszakos.
2011. nov. 8. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Fiam pár nap múlva lesz 8 hónapos. 1 hete mászik, a kúszást kihagyta. Sokáig hátrafelé haldt, úgy hogy a kezeivel tolta magát. Majd négykézlábra állt, így hintázott kb. 2 hétig. 1 napig hátrafelé mászott, majd másnap előre. :)

Én minden reggel lerakom neki a habi tapit (5 hónapos kora óta), és azon tanult meg mindent.

Ő saját magát fejlesztette: négykézlábból felemelt egy játékot - lejtette - utánament; megint felemelte - leejtette...stb. Akár 30 percig is képes volt így játszani. Ha nagyon messze gurult a játék, akkor én adtam oda neki.

2011. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kislányom most 8 hónapos. 7 hónaposan néha kúszott kicsit, de inkább gurult. És kb. ennyi volt a mozgása. Kb. akkor, amikor betöltötte a 8. hónapot, elkezdett "fejen állni". Szóval állt, de a feje és a keze a padlón volt. Ezt nagyon sokszor csinálta, most 1 hét alatt megtanult felülni támasz nélkül és felállni is.

Szóval szinte egyik napról a másikra előjöttek nála ezek a dolgok. :)

2011. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!