Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13,5 hónapos fiamnak a calcimu...

13,5 hónapos fiamnak a calcimuscot hogyan adjam megfázásra?

Figyelt kérdés
ezt recept nélkül lehet kapni?Ha igen,mennyivel drágább igy?Mert van még itthon,de csak 3 ampullával.
2011. szept. 17. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
vényköteles gyógyszer, napi 1 ampullát adj, reggel és esti elosztásban, a bontottat tartsd a hűtőben
2011. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megfázásra? Én csak allergiás kiütésre ill csípések következményeinek enyhítésére adtam még.

Mindenesetre a kisfiam 3 éves, legutoljára adott adagolásunk 3 napig reggel- este fél- fél ampulla volt.

Ennyi nektek tutira nem kell. A helyedben egyeztetnék dokival.

2011. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, adják megfázásra, köhögésre is, mert a kalcium ilyenkor jó hatással van a szervezetre. Mehet nyugodtan a napi 1 reggel-este, ahogy írtam. Mi is így kaptuk ennyi idősen, most 3 éves a lányom, most már napi 2 ampullát kapna.
2011. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az én lányom 18 hós és mi még 2x felet adunk, ha kell. Bár nem hinném, hogy rövid távon lenne gond a 2x1 ből.

Én kiskanálba csöpögtettem ki és úgy adtam be neki, soha nem volt gond belőle. Nincs semmi ize, ha igy nem megy a babádnak valamit rakjál hozzá, vagy gyümilét vagy tápszert stb. Vényköteles, csak receptre adnak.

2011. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.Akkor felet-felet adok inkább neki,aztán hétfőn úgyis viszem dokihoz,és majd rákérdezek.Pedig itt olvastam hogy recept nélkül is lehet kapni,vagy legalábbis valaki kapott,azért kérdeztem,de akkor mindegy,majd iratok még fel ha lehet.
2011. szept. 17. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!