Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt babátok...

Mennyi idős volt babátok mikor először megbetegedett? (náthára, megfázásra gondolok)

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pint 6 hónaposan volt először náthás. Nem volt szerencsére durva, 2-3 nap alatt rendbe jött.
2011. okt. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 hetes korától fél éves koráig állandóan, 2hetente taknyos volt. Brutál egy időszak volt, de szerencsére vége.
2011. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik 6, a másik 8 hetesen lett náthás először.
2011. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos. Iszonyatosan bántott, hogy megfázítottam. Aztán végiggondoltam, hogy mikor és hol fázhatott meg, és eszembe jutott, hogy a család nagy ötletére a babakocsit a napra tettem, ahol a kicsi beizzadhatott. ÉS elég volt ennyi neki. Tapasztalat: mindig a saját megérzéseinkre kell hallgatni!
2011. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt és a légkonditól begyulladt a mandulája és lázas lett. 11 hónaposan volt taknyos először, az nem volt komoly. Aztán 17 hónaposan belecsaptunk a lecsóba, hörghurut és befulladt, rá 2 hónapra magas láz majd, 2 hónapra megint láz majd, 2 hétre rá megint takony köhögés krupposan majdnem befulladt ekkor is, ez volt márciusban. Nyáron május végétől július közepéig antibiotikum kúra mert valami baci ment a húgyhólyagjába és alig bírtuk kiölni. Most megint volt egy kis takony, hát ennyi...
2011. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy éves koráig hírből sem ismertük a betegséget.aztán beindult,két éves koráig kb 9-szer volt beteg
2011. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 hetesen lett náthás a drágám, most 7,5 hós -lekopogom- azóta elkerültek minket a nyavaják.
2011. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt a nagy,mikor megismerkedtünk az orrszívóval,lázas is volt.Borzasztó volt,persze porszívósat vettünk-elmebeteg találmány-éjjelek éjjelén elment a férjem csapra szerelhetőért a gyógyszertárba.Az bevált.Aztán nem igazán volt beteg,majd csak oviban,ott állandóan.Tápszeres volt pedig első perctől.A kicsinek komoly baja nem volt még,egy kis takony,de az alvást,evést nem befolyásolja szerencsére,nem is színes takony,csak átlátszó,de azért kiszívom.A nagy hozza haza valószínűleg ez ragadt rá.Ő már anyatejes.Egyébként azt figyeltem meg,hogy leginkább úgy kapjuk el a nagytól,meg egymástól,h egymás után eszünk,iszunk!!!Sokszor volt h meghagyta a kaját,én megettem a maradékot-mondván az gyerekbaci-én nagyokos,és takonykórral szenvedtem 2 hetekig:SAztán terhes lettem,és erre nagyon figyeltem,inkább kidobtam ami megmaradt,és nem is voltam beteg.A férjem se,ő is odafigyelt rá!!!A nagyot nem engedem közel a kicsihez ha fáj a torka v taknyos v tüsszög,nem fogdoshatja a kezét,arcát,na meg persze senki(gyerekek,dadusok,idegenek,stb).Úgy néz ki,ez így most működik.:)
2011. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!