Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon kicsi babákra hol...

Nagyon kicsi babákra hol lehet ruhát kapni? Illetve pelust?

Figyelt kérdés
Kicsi lányom 1hónappal előbb érkezett és minden ruhája óriási.Néztem a nagyobb babaáruházakat,de szinte mindenhol 56-os a legkisebb méret.Pelusból is a legkisebbet használjuk a liberotól,de alig lehet valahol ilyet találni.Még ezt is vissza kell hajtsam,mert az egész babát betudnám vele pelusozni:) Amit lehet kapni (2-4kg),az meg tényleg hatalmas rá.
2011. szept. 18. 08:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2011. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én turkálókban nagyon sok 50es babaruhát láttam.
2011. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pelust nem tudom.Furán fog hangzani,de én játékboltban dolgoztam, és többször előfordult, hogy ott vettek ruhát a nagyon pici babáknak. Teljesen ugyan olyanok mint a rendes babaruhák, bár így szerintem elég drágák. Nézz körül vaterán, meg ilyesmi helyen,biztos találsz!
2011. szept. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hiszem hogy ilyen kisbaba mellől eltudnék menni turkálóba.Inkább konkrét boltok érdekelnének.Azért köszönöm.
2011. szept. 18. 08:51
 5/14 anonim ***** válasza:
szia, teszveszen-vaterán láttam egyik nap 48-50es méretű kisruhákat, és nem kell akkor elmenned otthonról a baba mellől, megrendeled, átutalod és küldik is a ruhát. Pelusban sajnos tanácstalan vagyok, az én kisfiam is kicsi volt, 51 cm, én is bele tudtam volna paplanozni a liberoba. Viszont a pampers kisebb egy kicsit, szerintem váltsatok arra. - egyébként az amúgy is sokkal-sokkal jobb, mint a libero. (szerintem)
2011. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2011. szept. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hová valósi vagy, de a 18. kerületben, a nagykőrösi úti Bippa kft-nél épp a múlt héten láttam extra mini pelust (hihetetlen pici!), ilyen noname cucc, azt hiszem, valami 10 darab volt 300 Ft.

Ruhával kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni.

2011. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia! Gratulálok a kislányodhoz, hamar megnő majd meglátod.

A KIK üzletet ajánlom neked, ott vannak 50-es alatti ruhák 44-est is láttam már ott. Árat nem tudok neked mondani, de nézz be, biztosan fogsz találni megfelelő ruhákat rá. De általában 50-es mérettől vannak a ruhák.


[link]


Találtam ruhás oldalakat is:


[link]


[link]


Pelenkát is találtam neked:


[link]


[link]


[link]


Remélem találsz megfelelő ruhát a kislányodra és pelenkát.

2011. szept. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A Tescoban láttam koraszülött méretű cuccokat. Ott még nem nézted?
2011. szept. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok segítséget!
2011. szept. 18. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!