Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ami növényekre mérgező az a...

Ami növényekre mérgező az a babákra is lehet az? Illetve emberre?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert most volt torokgyulladása kisfimnak,és arra gondoltam hogy az apósomnak vannak növényei és pajzstetüsek lettek ,és vett rá valami tetüirtót, és arra gondolok nem e attól lett baja a kisfiamnak!!

Tiszta ideg vagyok.

Kérem irjatok ,ha valakivel történt szintén ilyesmi!

Amugy fogzunk,és azt mondta a doktornéni hogy valószínü ezért lett beteg ,mert ilyenkor könnyebben kapnak el dolgokat!!

Teljesen tiszta a lakásunk azt nem tudom honnan szedett össze valamit!


Nagyon aggódó anyuka vagyok!

üdv és köszönöm előre is a válaszokat


2009. aug. 15. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden vegyszert jobb lenne az udvaron rászórni a növényre.Ezek a vegyszerek akár a szúnyogirtó is ártalmasak az emberre.Nem valószínű, hogy ettől fáj a torka egyébként.Huzatban nem volt, vagy nem ázott meg?Mostanában nagyon hirtelen rapszódikus az idő.A kék szín jó a torokra, kék ruhácska, ha van kék lámpa pár percig lehetne használni.Kamillát párologtatni, esetleg sót.
2009. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen nagyon sokszor volt nagyon meleg,ment a ventillátor de nem közvetlen rá!!

mondjuk lehetet a huzat!!

de nincs udvar csak az erkény csak éppen onnan beszáll a méreg!!

2009. aug. 15. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!