Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos babatoknak mit...

7 honapos babatoknak mit adtok mar ennivalot, es mikor a nap folyaman? A tapszeres babak erdekelnenek.

Figyelt kérdés
az en kislanyom csak a barack narancs es almat eszi meg,semmi mast nem akar enni.milupa gabonafeleket keverek neki vizzel gyumolcsel ebedre a tejcsi elott.
2009. ápr. 24. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babóm a következőket eszi:

csikehusi, pulykahusi

alma,banán,körte,birsalma,őszibarack,sárgabarack,szilva

brokkoli,krumpli,répa,pasztinák,sütőtök

rizs,köles

Még lehetne mást is adni neki, de a bőség zavarában egyenlőre ennyinél tartunk (valamint én ekcémás vagyok és próbálok nem nagyon adni neki idő előtt allergizáló dolgokat.)

Mi most próbálgatjuk, hogy nem turmixolom össze teljesen hanem kicsit darabosabbra hagyom. Eszegeti így is, bár nem olyan nagy lendülettel.

Én mondjuk 2 hónapja táplálok hozzá, és kellett olyan 5-6 hét, hogy változatosabban étkezzen. 3 hétig mindenhez kellett keverjek almát vagy babánt, másképp nem ette meg :) Mostmár simán megeszik egy Hippes rizses-répás borjuhusis bébiételt (régebben turbóztam banánnal, hogy édesebb legyen).

Próbálgass, szerintem idő kell és mindent megszeret.

Üdv

2009. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

6-7 körül tápi

10 körül gyümi(alma, banán, birs, körte, szilva,barack őszi és sárga) esetleg ezek keverése

déli alvás előtt tápi

2-3 körül főzelék husival ( pulyka, csirke, máj- krumpli, borsó, brokkoli, cékla, kukorica,répa paszternák, sütőtök) ezeket is szoktam egymással variálni

Délután, ha nem volt elég a kajcsi, joghurt, esetleg túró gyümivel

6 kor vacsora tejpép, keksz gyümivel...hasonlók

8kor fürdés, utána 180ml tápi. Éjjel általában mág kér egyszer enni.

2009. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!