Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiú örülne mászóalag...

Anniebianca kérdése:

1 éves kisfiú örülne mászóalagútnak, vagy bébitekének? Tudna már velük játszani?

Figyelt kérdés
1 éves szülinapjára gondoltam ezeket megvenni. Esetleg valaki hallott már olyan játékról, mint a táncszőnyeg, csak babáknak? 1 hónapja indult el, és most mindig megy, táncol, valami ehhez kapcsolódó ajándékot keresnék neki! Köszönöm előre is az ötleteket!
2011. szept. 19. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm 1 éves kislányának van mászóalagútja, nagyon imádja:-)

Az ikrim 1 éves szülinapjukra motort kapnak. (a nyuszis, ami 12 hónapos kortól van). A szomszéd 1 éves kislány rallizik már vele, remélem enyémek is szeretni fogják.

Illetve egyszemélyes libikóka esetleg?

2011. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kismotort ő is kap az egyik mamától, illetve a másiktól meg egy nagykamiont.:)

Közben nézegettem a táncszőnyegeket,de csak nagyobb gyerekeknek illetve nagylányoknak való van.Szóval ezt elvetettem.:(

Hintázni nem szeret, így valószínűleg a libikóka se tartozna kedvencei közé, meg a hintaló és társai.

2011. szept. 19. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
A mászóalagút nagyon jó ötlet.Enyémek is 1 évesen karácsonyra kapták,az összes játék közül az volt a legnyerőbb,hatalmasakat nevettek és visongtak mindenki nagy örömére!
2011. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mászóalagúttal kapcsolatban: nem tudom a te gyerkőcöd mennyire mászós és mennyire felállós, de én kisfiam egyévesen már nem annyira mászott inkább ment. Sőt, mondhatni már szinte abszolút nem is mászott.

Neki korábban gondolkodtam mászóalagútban, de akkor meg azért vetettem el, mert már abban a korszakban volt, hogy mindenre felkapaszkodott, nekitámaszkodott hogy felálljon (fal, szekrény, stb.) és tudtam jól hogy az alagút sem lesz kivétel, azonban mivel az puhafalú, úgyis csak esés lett volna belőle.


Bébiteke jópofa lehet, szeretnek ebben a korban rombolni :) Baba táncszőnyegről meg nem hallottam, de nem is tudom milyen is lehetne, hiszen a babának ha mondom hogy "tánci-tánci", a sima szőnyegen is elkezd rugózni....

2011. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, ha muzikális a gyerkőcöd és szeret táncikálni, zenélgetni az alábbi játékot ajánlom neked, mi kaptuk ajándékba a kisfiam névnapjára és imádja! [link]


később megfordíthatod és építkezhet rajta, minden funkciója zenél, a zongora többfunkciós, - három - és a hátsó játékok is zenélnek, ahogy tologatja őket, vagy húzza, ez egy nagyon szuper játék!


amit még szeret a fiam az a FP zebra, az nagyon szuper lesz télre is bentre, amikor nem tudtok kimenni.


A táncszőnyeghez szerintem még kicsi, a teke...az is szerintem nagyobbaknak való, mert még nem érti a lényegét.


most jut eszembe, hogy ilyene van még a fiamnak, amit imád:

[link]

minden oldalán más van, óra, xilofon, vezetgető, krétás tábla- azt még nem használjuk - a tetején lévő vezetgetőhöz már nagyon ügyesen ért :-)


az alagút...igaza van az utolsó hozzászólónak, ha már feláll nem fog benne mászni neked szerintem sem, én is ezért vetettem el a gondolatot.

2011. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hűűűű, hát az a doboz a szuper, amit küldtél linkben! Már át is küldtem a páromnak megmutatni!:)))

Nagyon köszönöm az ötleteket, és jó hogy írtatok, bele se gondoltam, hogy a mászóalagút tényleg felesleges,mert már 1 hónapja megy, így lehet bele se mászna!?

2011. szept. 21. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!