Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babákat megnyugtatja a...

A babákat megnyugtatja a kamilla tea?

Figyelt kérdés
kisfiam 10 hetes,tápszeres.most jön a 2 szemfoga.nem nyűgös és nem is sír.de valami miatt nem tud elaludni pedig nagyon álmos és már be is van dagadva a szeme.ha el is alszik akkor 5-10 percet alszik csak.arra gondoltam csinálok neki egy nagyon gyenge kamilla teát hátha attól eltud majd aludni
2011. szept. 19. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy használ, de kipróbálhatod.


Ha magadhoz öleled sem tud aludni? Az én lányom ha beteg mindig a mellkasomon alszik el(már 2 éves), kb 20 percet utána lerakom a helyére, és utána nem kel fel egy jó ideig, ha mégis akkor, ismét ölbe és simogatom a hátát 1 perc és megint alszik.


Próbáld ki esetleg a dentinox gélt, csodát nem tesz, de valamennyit használ.

2011. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
adtam neki egy kis kamilla teát.felvettem az ölembe járkáltam vele úgy megnyugodott,közben fújta a buborékokat :) aztán beraktam a kiságyába és most elaludt.remélem legalább 1 órát alszik mert egész nap max 20percet aludt összesen.köszönöm hogy válaszoltál
2011. szept. 19. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, a kamilla nyugtatólag hat és a hasfájáson illetve székrekedésen is segíthet langyosan, gyengén megcsinálva.Nálunk bevált, bár mi az utóbbira használtuk.

Fogzásra a Dentinox gél jött be, szereti is, mert finom.

8,5 hónapos

2011. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!