Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fp ugráló zebra, vagy a...

Fp ugráló zebra, vagy a zsiráfos golyópálya a jobb? Melyiket szerette, játszott többet vele a babátok? Tapasztalatokat kérek!

Figyelt kérdés
1 éves kislányomnak keresek ajándékot szülinapra.
2011. szept. 20. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mozogni szeret többet, akkor mindenképp a zebra. Ha viszont az ücsörgős tipusba tartozik, akkor a zsiráf.
2011. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább a zsiráf, és kb másfél évesen meg kaphat egy gumi ugrálóállatkát, azt sokkal jobban ki lehet használni, mint a FP-zebrát és pl az én 3 évesemnek még mindig nagy kedvence, míg a zebrára egy éve rá se nézett, és a másfél éves kicsi is inkább gumiállatozik, úgyhogy a napokban el is ajándékoztuk. Amúgy nálunk 1 évesen már nagy sláger volt a mászó-alagút is, meg a kis szobasátor/házikó is (csak ötletnek írom), vagy pl a babzsákfotel is, rendre azzal bírkóztak, és a mai napig abban "olvas" stb a nagy. Meg egyévesen kapott a nagyobb ilyen csempére tapasztható szivacsformás-fürdőjátékot, az is jó választás volt, a kicsi is szerette-szereti ilyen idősen.
2011. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

Mi zebrát vettünk az első szülinapra. Nagy kedvenc volt és még most is az:-) (két éves)

2011. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünk van mindkettő, a zsiráfot, akkor szertte, mikor felállást gyakorolta, most már nem is foglalkozik vele, kb 2 hetente egyszer megnyomkodjaa tetejét. a zebrára kezd rájönni, és pattog rajta rendesen:-) azt nagyon szereti, de azt is kb 14-15 hónapsosn kezdte el használni jobban, akkor ért le jól a lába, és tudta magát lökni rendesn. de ez gyerek függő, az én fiam egy sajtkukac, nekünk ezért jobb a zebra, 2 percig nem ül meg a fenekén, csak, ha olvas:-) énb a zebrára szavazok, viszont azt elég, ha teszveszen veszed meg, én is ott vettem meg, és szuper, semmi baja nincs, és nem mindegy, hogy 18, vagy 10.ha érdekel, megkeresem az eladó elérhetőségét, és megkérdezheted, van e naki most, mert mikor én vettem 3 volt neki, és én vettem meg az egyiket, másikat meg az egyik fórum társ anyuka:-)
2011. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk mindkettő van és teli találat mindkét játék, én nem is tudnék dönteni! A zsiráfot szerette kicsinek is, mert fel tudott kapaszkodni rajta, a zebrát most szereti jobban 13 hónaposan, mert nagyon jól tudja már használni, de a zsiráfhoz is minden nap odamegy, már dobálja bele a golyókat, élvezi, ahogy gurulnak lefelé.

Szóval mi mindkettőt imádjuk.

egyébként mindkettő vatera-teszvesz, a zebra 9500,-ft-volt, a zsiráf 4500 golyókkal együtt. Szóval a zsiráf bolti árából megvolt mindkettő.

2011. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat.Ha mindenki azt mondja mind kettő játék jó akkor az egyiket szülinapra,másikat karácsonyra kapja.Körülnézek Vaterán,hátha kifogok jó áron.

2011. szept. 23. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!