Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan reagálnátok rá? Van...

Hogyan reagálnátok rá? Van egy ismerősöm, aki ellát jobbnál jobb tanácsokkal baba téren, amit én egyáltalán nem kérek, de csak mondja és mondja!

Figyelt kérdés

Pl: A babának a saját ágyában a helye, hozzáteszem, hogy ott alszik már születése óta, amit tud is, de akkor is elmondja 20x! De az ő gyereke vele egy ágyban alszik, pedig már 6 éves!

A babának az asztalnál a helye, ha eszünk! De az övé sosincs ott!

Meg nagyon anyás a babám, az övé 6 évesen nem tud tőle elszakadni egy napra sem!

Ő teljesen ellentétesen neveli a gyerekét, akkor nekem, miért tanácsol mást?


8 hónapos baba anyukája!


2010. szept. 25. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én bnőm is mindig magyaráz, annyi különbséggel, hogy neki nincs is gyereke. Mikor meguntam, csak annyit mondtam neki, hogy majd én tudom, mi jó az én gyerekemnek.
2010. szept. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátnő ide, barátnő oda, én biztos megmondanám a véleményem! "Majd ha látom, hogy neked bevált ez a nevelési módszer, akkor én is úgy csinálom, addig meg úgy nevelem a babám ahogy nekem-nekünk jó!"
2010. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki tudja csinalja, aki nem tudja oktatja....

En nagyon valoszinu felhivnam a figyelmet az osszes tevedesere ami akkor eppen abban a helyzetben eszembe jut es megkernem, hogy ne engem oktasson, hanem a sajat hibain probaljon valtoztatni. Persze nem ennyire nyersen, de ez lenne a lenyege.

2010. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem tudja, hogy elszúrta. Ettől akar megóvni. Ezt persze így nem fogja sose kimondani. Ha zavar mond meg neki, hogy hagyja abba, mielőtt még összevesztek.
2010. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!