Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának játék...

10 hónapos babának játék ajándékba? Melyiket vennéd? Tanuló kutyus, bödönke vagy mászó micimackó?

Figyelt kérdés
Kinek van valamelyik játék, pro-kontra érveket szeretnék? Érdemes egyáltalán ennyit fizetni értük? Szereti a baba, és a szülők?
2011. szept. 20. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A tanuló kutyus és a bödön nálunk bevált,én a bödönt használtan vettem,úgy olcsóbb volt, a tanuló kutyust imádja, nagyon hamar énekelte tőle a mondókát.

A mászó maci nekem nem tetszik, a hangja sem és értelmét sem látom, így azt mi ki sem próbáltuk.

2011. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekünk a Fisher price kutyus van - gondolom, arról írtál te is - a gyerekek nagyon szeretik. A kicsi most egyéves, félévesen kapta, még mindig kedvenc, a nagyobbom hároméves, ő az utóbbi időben már nem foglalkozik vele, de sokáig szerette.

Ha nincs még ilyenje a picinek, szeretni fogja. A környezetemben szinte minden babának van, mindenütt a kedvencek között tartva. Én személy szerint nem rajongok érte, egy idő után marha idegesítő folyton ugyanazt hallgatni, de a gyerekek a lényeg, ők pedig szeretik nagyon. :-)

2011. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a kutyus van, imádja a lányom. Szerintem azt vegyél.
2011. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekünk bödönünk van, nagyon szereti a lányom, és lassan már a formák helyét is megtalálja :)

Szomszédék gyerkőce nem szereti a kutyusát :P

2011. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

mia kutyust kaptuk, fél éves volt, de szerintem annyi idősen tök felesleges volt megvenni. Most 1 éves múlt, most kezd vele valamit kezdeni. De egyelőre csak az izgatja, hogy villog a kutyus mellkasán a szívecske és lehet nyomogatni és akkor jön valami kis mondóka/zene. Értelmileg még nem elég fejlett ahhoz, hogy színeket különböztessen meg, pláne, hogy angol szavak tanuljon (angol-magyar feliratos).

Az a véleményem, hogy egy 10 hónaposnak még korai.

2011. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne 10 hónapos korban korai? Hat hósan is szívesen nyomkodta a fiam, nagyon hamar rájött, hol kell nyomkodnia ahhoz, hogy a kedvenceit hallja. :-) 10 hósan már "énekelt" a kutyussal, meg táncolt hozzá, nagyon édes volt.
2011. szept. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Elvileg ezek 6 hótól vannak. Akkor talán kutyus lesz. Köszönöm a válaszokat.


Nekem a bödön tetszett, láttam valakinél, de nem tudom hogy kicseszése a szülőkkel, hogy egésznap az éneklését hallgatnák :D.

2011. szept. 21. 08:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 10hónapos.Két hónapja vettem neki tanuló kutyust,és bödönkét is.Akkor még csak a bödönkével játszott.A tanuló kutya nem érdekelte.Most 10 hónaposan,viszont már a tanuló kutyussal is játszik.Rájött arra,hogyha nyomogatja a kutyus fülét,pocakját,lábait,akkor az zenél,énekel,beszél.Nagyon szereti,még a popóját is rázza,mikor felcsendülnek az ismerős dalok.Valamint,az ő kis babanyelvén,még énekel is hozzá.Nagyon édes!2hónapja mikor megvettem neki,akkor azt gondoltam,hogy felesleges volt.Most viszont már örülök annak,hogy megvettem.
2011. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is van bödönünk és tanulókutyánk, én a tanulókutyát nagyon ajánlom, imádja a kisfiam és imádta is amikor megkapta, 9-10 hónaposan.

A mászó micimackó...hát bevallom azt pénzkidobásnak tartom és nem is elég hasznos játék szerintem. LÁttam élőben, kértem is róla anno véleményt de szinte csak negatívat kaptam, mert tényleg nem egy érdekfeszítő játék az árához képest.


Szerintem a kutya a legjobb, ezért is tartja annyira az árát a boltokban! Sokkal strapabíróbb egyébként, mint amilyennek látszik, az én fiam nyúzza rendesen, de az égvilágon semmi baja.

2011. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk egy ilyen mászó micimackót. Hát elég botrány.

Három mondatot ismételget hülye hangon, a gyerek inkább

megijedt tőle, utána egyszerűen fejen vágta, vagy beleharapott. Semmi értelme, nem támadt kedve utána mászni, pedig akkor kezdett el ügetni. Nekünk a bödön nagyon bejött, most kezdi élvezni igazán 10 hónapos a gyerek.

2011. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!