Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel foglalhatnám le 2 és...

Mivel foglalhatnám le 2 és fél éves kisfiamat az esős napokon? Nem akarom a tv elé ültetni.

Figyelt kérdés
Autózni nagyon szeret, gyurmázni is és rajzolni is. Mi van még ami lefoglalja az ilyen korú gyerekeket?
2011. szept. 20. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
.
2011. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes anyuka vagy. Ritkán látni ilyet, hogy nem löki a tv elé a gyereket az anyuka.

Ha tudnál diavetítőt szerezni az nagyon nagy csoda nekik,lego, versek, mondókák,mesélés, segít a rendrakásban, ruha hajtogatásban, bevonod amibe csak lehet. Ha dolgozol a konyhában ő rajzol,v. gyurmázik, te meg folyamatosan meséled, hogy mit főz anya és hogyan.

Ha van felszerelve hinta azt is nagyon szeretik.

Hát nem sok de ezeket te is biztosan csinálod vele.

2011. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Babakonyha (fiúknak is), vagy szerszámpad. Ezekkel is jól el tudnak játszani.

Tényleg rendes anyuka vagy! :-)

2011. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ma délelőtt mindennel próbálkoztam (volt főzés, legozás, mesélés, rajzolás, közös házimunka), de fiamnak (2 éves lesz), nagyon nagy a mozgásigénye, és annyira ki akart menni, hogy szemerkélő esőben, gumicsizmában, esőkabátban nekivágtunk a pocsolyáknak. A folyamatos "szóvaltartás" után nekem is jól esett a séta, ő meg repesett, végül is nincs cukorból :)
2011. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, ki lehet még menni, de egy idő után rá fog jönni, hogy már nem olyan jó, mint nyáron. Mi azért a legnagyobb hidegben is ki szoktunk menni egy fél órára. Sajna ez mégsem olyan, mint amikor egész nap kint voltunk.

Az enyém órákig elvan egy Pet-palackkal. Babazenét is elhallgat sokáig.

2011. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

enyém 2 éves, most vettem festéket, van baba változat, 800.- volt a 100as boltban.

zsírkréta, lego, autók, fa táblás kirakó, konya ami szerszámpad csak ellányosított a kis tálkákkal meg kanalakkal :D

lego a minden nálunk, olyan ügyesen rakosgatja egymásba, szerintem a tiéd már építene is mondjuk garázst vagy házat.


fa vonat készlet még a nagy kedvenc, fa építőkockákból építünk hozzá mindenfélét, egy egész kis város lesz belőle a végére és máris elment a délelőtt :)

du. mi 1-2 órára megyünk sétálni bármilyen idő is van :D

2011. szept. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Youtube-on vannak nagyon édes videók, és ez nem olyan, mintha tv elé ülteted, mert ezekre tud táncolni, nézd meg őket:


http://www.youtube.com/watch?v=GpoqrvTLc8M


Ezt együtt is csinálhatjátok:


http://www.youtube.com/user/childrenlovetosing#p/u/34/bRpMZU..


(19:45-ös voltam)

2011. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!