Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat felébred északánként a...

Hencsok kérdése:

Sokat felébred északánként a kislányom. Nyolchonapos valamikor sirva valamikor oránként. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jön a foga és fáj neki. Nézd meg, nincs-e bedagadva az ínye valahol! Ha igen, kend be Dologéllel vagy Dentinox-szal! ezek segíthetnek.
2011. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerősöm kisfia 8 hónapos és most jött rá, hogy anya és baba nem egy!

Ált. a babák 6 és 9 hónap között jönnek erre rá. Hozzátársul még az is, hogy elkezd harapdálni pl. vállad, kezed vagy picikét ütöget.

2011. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, igen, a szeparációs félelem eszembe se jutott elsőre...
2011. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Üdv a klubban, 2 napja nem alszok. :) 7-8-szor is kel a fiam egy este, nagyrészt sírva. De enni meg nem akar. Gondolom a foga is azért közre játszik. Majd elmúlik ez az időszak is. Kitartás!
2011. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi 3 napja, 13 hónapos, és nem látom, hogy foga jönne (már kint van 6). Lehet, hogy az időjárás? Egyszerűen nem tudok rájönni, hogy mi lehet, mellettem van a saját ágyában (össze van tolva a miénkkel), nincs melege, nem fázik. És reggel ugyanolyan jókedvűen ébred, mi meg mint a zombik...
2011. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kislányunk most 1 éves, 8 hónaposan kezdte és még mindig tart az éjszakázás. Még nincs egy fogunk sem, úgyhogy nem attól volt az biztos. Úgy 2 hónapja feladtam a küzdelmet és magunk közé vettem, így legalább kicsit alszom is. 1 hete már legalább napközben visszaszokott a kiságyába és 1,5-2 órát alszik. De persze Én akkor nem tudok. Most majd megpróbálom estére is oda letenni. Szóval csak kitartás nektek is. Remélem hamar megoldódik a helyzet....
2011. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!