Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stm v kiddy ülés? Melyik a...

Stm v kiddy ülés? Melyik a jobb, kényelmesebb, biztonságosabb?

Figyelt kérdés

kiddy: [link]

stm: [link]

köszönöm a válaszokat!


2009. ápr. 24. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

[link] pink-flower

nekünk ez van 3 hónapja használjuk szerintem jó! De a másik is nagyon jó. Hú most sokat segítettem.:-))

2009. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi:)))

mind2ről olvastam jót is, rosszat is. a teszteredményeknek nem hiszek már, adac, oamtc is össze-vissza beszél időnként:))

a 345643256643 ülést leszűkítettem erre a 2re, de innen nem jutok tovább:))

2009. ápr. 24. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egyiket sem venném meg, mert a lényeg az isofix. Mármint biztonság szempontjából, és egyiknél sem láttam, hogy isofixes lenne. Valamint 9,36 kg-ig nem hiszem, hogy egy nyolc hónapos babának ugyan olyan biztonságos egy ülés mint egy pár évesnek. Ezért is jobb először amíg kicsi a 9-18 kg-ig terjedő ülést venni. De ha ragaszkodsz ehhez a kettőhöz akkor én a másodikra szavazok. Annak azért jobbak az adottságai. De gondold át, hogy milyet veszel és az sem lenne baj, ha bele tudnád ültetni a babát egy próba erejéig. Azért belinkelem, hogy nekünk milyen van. Januárban vettük akkor nyolc hónapos kislányunknak és ő is elégetdett vele akárcsak mi. Sikeres vásárlást nektek.


[link]

2009. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi!

a 2.ba már belepróbáltuk, az eladócsaj ahogy meglátott minket, rögtön a 9-36 kilósat ajánlotta. a fiam 1 éves lesz mindjárt, 80 centi és 12 kiló. szűkítővel majdnem kicsi volt neki az stm.

akkor asszem az lesz.

köszi mindenkinek!

2009. ápr. 25. 07:33
 5/6 anonim ***** válasza:
A legjobb a Römer márka gyerekülés,mi ezt kaptuk húsvétra,és tényleg nagyon jó,ez a vezető Németországban.De mindenkinek más jön be.
2009. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi pedig a Bébé Confort Iseos isofixes ülését vettük, ebbe tuti belefér a babátok, mert a szélességét egy csavaróval lehet állítani. Mi nagyon meg vagyunk elégedve vele. Nézd meg:

[link]

2009. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!