Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztetitek otthon a...

Mibe öltöztetitek otthon a hideg járólapon, parkettán kúszó babátokat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kisfiamon egy poló és egy szabadidőnadrág van. Vagy ha egy kicsit hidegebb van, akkor body + szabadidő, mert így nincs kint a dereka.
2011. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hosszúujjú body, zokni és plüss nadrág.
2011. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Felülről az időjárástól függ.Van, hogy csak egy body de van, hogy pulcsi is, mert most pl hűvös van.Alul melegítőnadrág és zokni, ha hidegebb van akkor harisnya.

9 hónapos lesz a lánykám, most kezd belejönni a mászásba, mi meg most újítjuk a lakást, a konyhában van eddig járólap (4 m2) de a nappaliban is az lesz, mert szűkös a keret és ez volt a legoolcsóbb megoldás (apa burkoló).

Így kicsit én is aggódom, de eddig pvc volt, alatta betonnal és nem volt baja a lánykának, még sosem volt beteg :)

2011. szept. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad túlöltöztetni egy kúszó mászó babát. Első vagyok. Nálunk 24 fok van jelenleg a lakásban és csak egy rövid ujjú poló és hosszú szabadidő nadrág van rajta. Egyfolytában jön megy, melege van néha így is. Ha most plüss nadrágot és hosszú ujjút adtok rá, akkor mit fogtok ráadni kint ill. ha tél lesz és tényleg hidegebb lesz a lakásban? Mozgó babának elég ennyi, nyilván egy kisebbnek több ruci kell, hiszen még csak egy helyben fekszik.
2011. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A plüss nadrágos anyuka vagyok. Télen nálunk padlófűtés is van... szóval akkor elég lesz egy rövid ujjú body, meg egy naci, de most nagyon hideg a kő.
2011. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az elsőtől kérdezném, hogy mennyi idős a kisfiad?

A kislányom 6,5 hónapos. Pólót azért nem adnék rá, mert folyton kint lenne a dereka. Meg ő ténylegesen egész nap hasal. Nem kell esetleg dupla réteg a pocijához? Ujjatlan rugi a body fölé vagy egy kismellény a body-ra? Nálunk is 24 fok van, de a kő nagyon hideg.

2011. szept. 21. 20:35
 7/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok, kisfiam lassan 9 hónapos lesz.

Mi már túl vagyunk a hasalós korszakon, de mi habtapi szivaccsal oldottuk meg. Ez kint van az előszoba egyik sarkában, imád ott játszani a mai napig. A laminált padlóra pedig vettünk 5000.- Ft-ért egy szőnyeget, ami elég nagy volt ahhoz, hogy amíg feküdt-kúszott elég legyen. Így nem kellett attól félnem, hogy felfázik.

2011. szept. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

De jó, hogy kérdezted ezt. Én is azon agyalok, hogy mi legyen télen. Mert már most tök hideg néha a keze a csajszimnak.

Nálunk a habszivacs nem jó, mert szétszedte és rágcsálta:)


Meg ha zoknit adok rá és kúszik az oké, de nem tud fel ülni (próbálkozás képpen )mert elcsúszik, van olyna zoknija amin van ilyen tapadás pöttyök de semmit nem ér.


Engem is érdekel a válaszokotok.

2011. szept. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kúszásból nem fog felülni, majd mászásból tanul meg leülni. Sajna tényleg csúsznak a zoknik, de azt is meg kell tanulniuk, hogy csúszik és hogyan kezeljék a helyzetet. :) Pár próbálkozás után nem lesz gond a csúszós zokni... legalábbis nálunk nem az.
2011. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek volt 2 kantáros nadrágjuk, az egyik polár, másik vastag pamut. "Mászónadrágként" használták őket. A normál pl. tipegő+body öltözék tetejére adtam rá. Ha hidegnek éreztem a kezüket-lábukat, akkor adtam rájuk a tipegő vagy a zokni tetejére még egy vastag zoknit. Az akkori lakásunkban nálunk is elég hideg volt a padló, családi házban hidegburkoló és parketta, melyik helyiségben mi és radiátoros fűtés.
2011. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!