Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Valaki otthon hideg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Valaki otthon hideg gyantával gyantázta le magát ott lent? Ha igen fájt-e és hogy volt?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a normális válaszokat
2011. máj. 8. 02:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én régebben így csináltam, igaz csak a szeméremdombomat, arra nem mondanám, hogy elviselhetetlen a fájdalom, de azért nem kellemes. Most áttértem az epilátorra, mert így nem kell megvárni, míg jobban kinőnek a szőrszálak. Gyantával az a lényeg, hogy jól simítsd rá a gyantázandó felületre, aztán szőrnövekedéssel ellentétes irányba határozott mozdulattal rántsd le. Utána szerintem ha egy kis fertőtlenítő hatású krémet kensz rá, az nem árthat pl. benövések elkerülése miatt.
2011. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2011. máj. 8. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
énis próbáltam a hideggyantát de nálam is az epilátor a nyerő... csak az eléggé időigényes sajnos:S de legalább tartós és nem kell kidobni mindig több ezreket kozmetikusnál a forrógyanta miatt
2011. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!