Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hos babának mennyi tápszert...

5 hos babának mennyi tápszert kell innia egy nap? Keveset gyarapodott ezért két fözeléket kell ennie 1 nap, ezért a tápszer mennyisége is lecsökkent napi 2-re reggel és este 180ml. Ez nem kevés?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem doki mondta,hogy minimum fél liter tápszernek kéne meglenni naponta.De ha 450 milli van,az sem tragédia:)
2009. ápr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fél liter kellene egy éves korág, tejalapú táplálékból, neki tápiból. Én nem tudom a többiek hogy látják, de egy öthósnak nem sok még a két főzelék egy nap??? Miért nem tejpépet vagy sinlacot kap uzsira? Szerintem még jobban is hizlal mint a főzi, legalább is én ezt tapasztaltam hathósomnál. Szóval egy öthóst ha kicsit fel akarnék hízlalni, igy tenném: reggel tápi, de gyümi+ tejpépben, ebéd főzi, du sinlac- gyümi vagy csak tápi, este tápi.
2009. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!