Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babád hány hónapos volt,...

A babád hány hónapos volt, mikor már csak reggel, és este kellett neki tej/anyatej/tápszer? Mikor kezdted el vele a hozzátápit?

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2011. márc. 19. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt, mire minden más étkezést kiváltottunk, és csak a reggeli-esti tápija maradt meg. (Kezdettől tápis volt, 4 hósan kezdtük a főzelékeket.)
2011. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
anyatejes, 4hósan kezdtük a hozzátápit, és kb 8 hós volt, mikorra oda eljutottunk, igaz még van h éjjel nagyon nyűgi, és akkor cici...
2011. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jessus, akkor mi jól le vagyunk maradva...

6 hósan kezdtük a hozzátápit, most 7 hós, de szinte napi 2-3 kanálnál többet nem fogad el. Most megfázott, most meg egyáltalán nem akar semmit, csak a tejcsit...

2011. márc. 19. 14:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak anyatejes igény szerint, első étkezést 8 hósan váltottuk ki, másodikat 10 hósan, harmadikat 12 hósan, ekkor már tápis lett közben, reggel-este tápi.
2011. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3.vagyok, nem vagy elmaradva, ne izgulj.
2011. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy lemaradva! Nem lóverseny ez. :)

11 hónapos, kb. egy hónapja próbálkozunk azzal, hogy napközben csak két szoptatás van, igaz, nálunk a délelőtti alváshoz kell, így a reggelit hagyjuk ki egyre töbször. Így most van egy délelőtti szopi meg egy esti, meg éjjel x alkalommal, sajnos elég rosszul alszik.

2011. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia.Anyatejes baba volt,igény szerinti szoptatással,5,5 hósan kezdtük a hozzátáplálást 1 évesen volt már csak reggel este cici,14 hóstól csak este ez maradt meg 16 hós koráig amíg szopizott.

szerintem se izgulj,csak szépen lassan,ne erőltesd,majd ráérez....egyébként amikor ő is beteg volt csak cicit fogadott el,még akkor is ha már 3 étkezést kiváltottunk....

2011. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy vagytok lemaradva! 1 éves korig az anyatej/tápszer a fő élelem, a többi hozzátáplálás. Én is 6 hónapos korában kezdtem a hozzátáplálást, mégis csupán 10 hónaposan váltotta ki az 1. szopit a lányom... Persze, ekkor már kapott naponta 3x szilárd ételt, de a szopik száma nem csökkent. Napi 2 szopi csak úgy másfél éves kora körül lett..
2011. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

KÖSZI CSAJOK!!!

akkor jó...vhogy én azt hittem, hogy 1 hónap alatt 1 szopit kiváltunk, de az is lehet, hogy még nem érett meg rá...pedig mikor mi eszünk, már csorog a nyála..:-DDD

2011. márc. 19. 15:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Fiam (sajnos a korai 3 hónaposan elkezdett hozzátáplálás miatt) 6-18 hónapos koráig már csak reggel és este, után a 21 hónapos koárig csak este cicizett.

Másfél évesen kapott tejet, azelőtt reggelent tápszert is ivott acicizés mellett, másfél éves kora után feles tejet.

A lányom 2 éves, ő még reggel, du és este is ciczik, néha reggelente kér "kakaót", akkor csinálok neki babatejből max 1 dl-t, de van, hogy azt se issza meg.

Őt 6 hónaposan kezdtem el hozzátáplálni, 1 éves koráig még délelőtt is ciczett.

Tápszert nem kapott kiegészítésként.

2011. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!