Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most káros a szoptatás alatti...

Most káros a szoptatás alatti hajfestés vagy nem? Mert van aki azt írta, hogy a méreganyag átjuthat a fejbőrön keresztül a szervezetünkbe és onnan az anyatejbe.

Figyelt kérdés
Szeretném befestetni,hogy egy kis színt vigyek a hétköznapjaimba,de félek.Vagy színezzem inkább?Ha teljesen más színt szeretnék az milyen hatással lenne a babámra aki 11 hónapos?
2009. ápr. 25. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Ne szinezd, az ugyan az.

Fesd hennával, az egészséges. Ha szőke vagy öblítheted kamillával, az világosít.

Tiszta hennaporból forró vízzel keverj pasztát. Ha fémoxiddal színezettt hennakészítményt veszel, ugyan ott vagy.

[link]

[link]

2009. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nem az én oldalam, nem reklám, csak segítenék

2009. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fesd be a hajad,vagy be is színezheted.Nyisd ki az ablakot amikor fested,hogy ne lélegezd be az ammóniát.Ha csak színezed akkor meg vegyél ammóniamentes hajszínezőt.A londáé csak 500 ft és 24 hajmosásig tart.Jó szépülést.
2009. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én a mostani terhességem alatt is folyamatosan festettem 4 hetente, most szoptatás alatt is festetem (baba 9 hetes). Az előző gyerekkel is festettem és semmi baja. Megkérdeztem orvost, védőnőt, mindkettő azt mondta bátran festhetek, festethetek.

Színesedj bátran :)

2009. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fejbőrön keresztül semmi nem szívódik fel. Legalábbis nem juthat a véráramba. Akkor már mindenki meghalt volna ennyi vegyszertől,amit magunkra kenünk tisztálkodás és szépitkezés cimszóval :)
2009. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!