Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az FP hipp- hopp zebra használ...

Az FP hipp- hopp zebra használható játék? Nem esik le róla a gyerek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül ajánlják 1-3 éves korig. Ha még nem megy és nem tud le fel szállni, akkor úgyis ott vagy mellette és nem esik le, ha viszont le meg felszáll, azért nem esik le :)
2011. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, a FP zebra nagyon-nagyon jó játék, én a vateráról vettem neki, a kisfiam a második gyerkőc, aki nyüstöli és teljesen újszerű, szép. Soha nem volt még olyan, hogy a talpa felemelkedett volna, vagy úgy gondoltam volna, hogy nem stabil. Amíg nem tudott ráülni, addig is jókat játszott vele, mert bele tudott kapaszkodni, felhúzta magát és az elején lévő játékokkal játszott. Most már fel tud rá ülni és ugrálgat is rajta, imádja, nincs olyan nap, hogy ne ülne rá. Nagyon szereti!

Amikor nézegettem a youtobe-n néztem meg róla először videókat, hogy hogy működik, meginog-e stb, de én csak boldog babás videókat találtam és az én kisfiam is az vele :-)

2011. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jaj, előző vagyok. Nem esett le róla még soha, mert olyan jól meg lehet rajta kapaszkodni, hogy nem volt még rá példa. A fiam talpa sem csúszik el a zöld talprészen, mert azt is úgy csinálták meg, hogy az állatok - hogy is mondjam - bele vannak nyomva, barázdás lesz a teteje, nem tudom másképp írni :-) Így nem csúszik ki a lába a fiamnak. - ne haragudj, ha érthetetlen voltam :-)
2011. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ti mennyiért vetettek ilyet? hol lehet rendelni?
2012. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül nem vettem meg, mert fölöslegesnek véltem. Csak szaporítaná a lomot, meg a kinőtt játékokat. :) Egyébként nézz szét aukciós oldalakon.
2012. ápr. 13. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!