Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok csinálni ha a a...

Mit szoktatok csinálni ha a a gyerek beteg? Nincs séta? Játék leköti? Vagy mivel lehet jobb szinbe hozni.6 hós.

Figyelt kérdés
sok alvás a jó neki?
2009. febr. 20. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A séta az minden nap van nálunk, csak ha szélvihar vagy eső esik akkor nem megyünk sehova! Én lázasan is kivittem levegőzni! Kell olyankor is a változatosság! Én mindent úgy csináltam mint máskor, csak nyűgibb volt de őket még el lehet "bolondítani"! Strapabíró gyerkőcök, erősebbek mint mi!
2009. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én semmivel nem tudtam, mert taknya.nyála egybe folyt, nem kötötte le semmi, inkább aludt, vagy bújt az ölembe meg sírdogált elég sokat.

Hagyd, hogy pihenjen minél többet, ha nem nagyon beteg pár percre kiviheted a levegőre is, hátha jobb kedvre derül.

Jobbulást nektek

2009. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!