Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hetente hányszor adtok babátok...

Hetente hányszor adtok babátoknak húsfélét?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos, és én hetente 4-5 nap van, amikor adok neki főétkezésre vagy csirkehusit, vagy csirkemájat a kajája mellé, de nem tudom, hogy mivel fejlődő szervezet, adjak e neki minden nap a héten, vagy nem kell?
2011. szept. 22. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Én adok, de csak mert úgy főzök neki. 1/3 krumpli, 2/3 zöldség (tök, cukkini, répa, cékla...), pici darabka csirkemell. Minden reggel megfőzöm neki, ezt eszi ebédre és vacsira.

De amikor nincs itthon husi, akkor nem teszek bele, nem csinálok gondot belőle.

Szerintem úgy is jó, ahogy te csinálod, nincs szükség minden nap husira.

Enyém 10,5 hós.

2011. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a dokinő mondta, hogy minden nap egyen húst, vagy halat vagy májat.

De nálunk is előfordul 1-1 nap, amikor nem eszik ilyesmit.

2011. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár még csak 8 és fél hós, a kisfiam 4-5 alkalommal eszik hetente húsfélét. A többi napokon sajt (reszelve), illetve majd ezután tervezem lassan bevezetni a tojássárgáját feltétnek. A lányomnál is így csináltam, már 12 éves, egészséges és csodás kiscsaj. :D Szóval nagy hibát nem követhettem el, hogy nem minden nap kapott husit.

Biztos vagyok benne, hogy az is jó, ha minden nap kap, viszont nem alakul ki hiányállapot, ha csak 4-5 alkalommal hetente.

2011. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte minden nap kap, amikor nem, akkor halat vagy reszelt sajtot adok neki a főzelék mellé. Nagyon szereti a husit. 8,5 hónapos
2011. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!