Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cumisüveg melegítő jó...

Melyik cumisüveg melegítő jó hosszabb melegentartásra?

Figyelt kérdés

Előre elkészített tápit szeretnék melegentartani,ha éjjel ébred a kicsikém,ne akkor kelljen mikrózni /elég meleg,nem elég meleg stb...

Másik dolog,tápszer helyettesíthető folyékony tejpéppel?Ha igen , nem kattan rá a baba hogy ízesebb,finomabb mint a sima tápszer?Melyik a laktatóbb,a folyékony tejpép,vagy a tápszer?


2011. szept. 22. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Tejpépet csak akkor adjál ha már a dobozon írt kort betöltötte és föleg nem nagysúlyú.

Tápszert pedig ne tarts melegen, azt azonnal oda kell adni a gyereknek max félórát állhat, de órákat áldogálni melegvízben elég jó hely a baktériumoknak szaporodni. Gondolj bele ha a tejet kinthagyod éjszakára akkor reggelre megsavanyodik. ebben is tej van semmi külömbség nincs közte. és a dobozon is írják, hogy melegntartani vagy felmelegíteni nem szabad.


DE nekünk mindig így volt, bekészítettünk x ml hideg vizet és ehhez annyi forró fizet öntöttünk mikor megébred hogy pont 40 fokos volt a víz. ekkor már elöre ki volt porciózva a tápszer (lehet tápszertartó kis dobozokat kapni) és bele öntöttük és már késsz is volt a friss tápszer.

2011. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én vettem,és 2 nap utàn visszavittem és levásároltam az àràt. Felesleges. Tápszert mindig frissen.én is jobban szeretem a friss ételt. Azok a tápszerek amik probiotikusak,mint a beba pro 1 nem készíthető el elöre. De ha veszel akkor vigyél egy cumisüveget és próbáld bele,mert pl az avent 260as üveg nem jò egy csomóba.
2011. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

így van ahogy az első írta.

a legjobb az ha frissen készíted a tápszert de ha ez nagyon kényelmetlen neked akkor hűtőben lehet tárolni. szobahőmérsékleten maxumom 2 órát áll el a tápszer.


a tejpép-tápszer adása meg nem attól függ, hogy milyen laktató, a tejpép már hozzátáplálás, 4 hónapos kor fölött lehet adni

2011. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs ajánlani nem tudok, de Momertet ne vegyél mert nagyon rossz...mi nem használjuk, igaz mást sem.
2011. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hippes készen kapható folyékony tejalapú anyatejkiegészítő tápszert adnék neki így.Azt se ebben a formában?
2011. szept. 22. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk Momert melegítőnk van, én szeretem. Éjszaka mi úgy szoktuk, hogy beállítom 40 fokra, és egy Aventes pohárban beleteszem a vizet, ami éjjelre kell. Amikor ébred a kislányom, akkor üvegbe átöntöm, bele a tápszer, és mire beérek, össze is rázom.

Én a Nestlé folyékony tejpépeket adom neki, de nem éjjelre. Inkább uzsira, vagy néha reggelire. Szereti, de utána megissza a normál tápszert is, szóval nem kattan rá túlzottan. :)

2011. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hány hónapos a babád?

azt csak 10 hónapos kortól adható, nem?

egyébkéánt tényleg ne adj neki poshadt tápszert, kelj fel éjjel és melegítsd meg, tudom, hogy rossz, de a babádért megteheted

2011. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

10 hónapos.Nem akarok poshadtat adni,de mire elkészítem kipattan a szem és sokára alszik el annyira felhergeli magát.Ezért adtam a folyékony tejpépet,mert azt csak átöntöm üvegbe és adom,de nem szeretném ha rákapna.Ezért gondoltam a már kész tápszerre,csak gondolom jobban esne Neki,ha melegebb... :)

Egyébként eddig sokat szopott 6-8x,de most már csak napi 3x és kell neki valami éjjelre.1 éves korára elakarom választani,mert kistesót szeretnénk.Tudom hogy lehet szoptatni akkor is,de orvos nem javasoja én meg enm kockáztatnék.

2011. szept. 22. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!