Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos körül babádnak a...

5 hónapos körül babádnak a tápszert milyen cumis üvegből adod? Mekkora lyukúval? Inkább Aventos érdekel!

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszotokat!
2011. szept. 23. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Avent, 2-es etetőcumival.
2011. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

köszi!

Én is abból adom de a 120 ml 1 óra alatt szívja ki.

pedig nem sűrű a tápszer!

2011. szept. 23. 10:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Hajnalban Aventes 3-as lyukúval, hogy gyorsabban végezzen, nappal meg 2-es lyukúval. 180-at megissza kb 6 perc alatt.
2011. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Aventos 2-es lyukút használtunk, ő is órákig képes volt szürcsölni. Ekkor váltottunk cumisüveget, és akkor már sokkal könnyebben, gyorsabban evett.
2011. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

megkérdezhetem milyenre váltottatok?

ezen már én is gondolkodtam.


meg próbáltuk azt is amelyiken vonalak vannak. de ebből még öblöt a szájába meg mellé is az egyes vonalnál.

2011. szept. 23. 10:41
 6/15 anonim ***** válasza:
Tommee Tippees cumisüveget vettünk, lányomnak valahogy ez sokkal jobban bejött, nem volt vele olyan nehéz és macerás ennie.
2011. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4 hónaposan már a 3 lyukú kellett, kb. 5 hónapos korától már a varábilis cumiját használjuk, de csak a tápszerhez. Vízhez a 3-ast.
2011. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi is avent 2-est használunk. Fél óráig eszünk, mert rengeteg levegőt nyel és 6x kell büfiztetni. Most tervezem, hogy váltok cumisüveget, én csak most kezdtem üveggel etetni, nagyon nincs benne tapasztalatom.
2011. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az Aventet, 2-es cumival 5 hónapos korában használtuk. Kb. 6 hónapos volt, amikor mi is váltottunk, mert valóban nagyon sokáig evett, sokszor már nyűglődött evés közben, és sok levegőt nyelt. Próbaképpen vettem NUK First Choice üveget, egyszeriben megszűnt a probléma, azóta azt használjuk. Szóval jó jó az Avent, de nekünk csak az első hónapokban vált be, később váltani kellett. Most 8 és fél hós.
2011. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi nem Aventet MAM-ot használunk, abból 2-es lyukút. 10 perc alatt betörli a 120-130 ml-ket, amiket általában meg szokott enni és sűrűbb tápszerünk van. Lehet, hogy az Avent alapból kisebb lyukú, nem tudom.
2011. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!